Presidentin liksaa 2800 euroa lisaa!!

http://www.hs.fi/politiikka/Presidentin palkkio nousemassa roimasti/a1305546183982

Voi s....na ,en paremmin sano .kylla Suomessa valtion virkailijat ja verorahoilla elajat osaavat hoitaa omat etunsa.Nyt kun kansaa vaaditaan saastamaan,ja Kreikkaan tyonnetaan rahaa.
0<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset

Vanhimmat

Ei vielä vastauksia

Aloittaja odottaa vastauksia. Kerro oma näkemyksesi ensimmäisenä.

Kommentoi aloitusta


mummo ulkosuomesta kirjoitti:

http://www.hs.fi/politiikka/Presidentin palkkio nousemassa roimasti/a1305546183982

Voi s....na ,en paremmin sano .kylla Suomessa valtion virkailijat ja verorahoilla elajat osaavat hoitaa omat etunsa.Nyt kun kansaa vaaditaan saastamaan,ja Kreikkaan tyonnetaan rahaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu