west-side

pohjoi-haaga on helsingin paras mesta!!! kaikki mitä muut väittää ni ovat väärässä!!!
3271
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Miissä mahtaa tämä haaga olla onko edes helsinkiä

Äänestä
  • ...vieressä Kehä I:n toisella puolella.
    Ehtaa stadilaista lähiötä molemmat.

    Äänestä

  • taidat olla näitä köyhiä itä-helsinkiläisiä, kun et tiiä missä haaga on!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


rasse kirjoitti:

pohjoi-haaga on helsingin paras mesta!!! kaikki mitä muut väittää ni ovat väärässä!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu