Jollakin..

jäänyt aamulääkkeet ottamatta.. Suljettu osasto
odotteleekin jo potilaita!
4271
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

mutta sitten huomasin, että se olikin vanha
kunnon Paavali, joka taas purkaa traumojaan.
Miten olisit jos tulisit mun luokse, homoiltas
oikeen kunnolla. Toteuta vaan mielihalus, et
niistä kumminkaan pääse, vaikka kuinka
kiukuttelet.
Rakas!

Äänestä

jeesus antaa kaikki synnit anteeksi. homoudenkin.
ja sekin on syntistä rietastelua, jos
harrastetaan seksiä ennen avioliittoa. seksiä saa
harrastaa vain yhden ihmisen kanssa, syntinen
paska.

Äänestä

Jumala loi homot ja jumala rankaisee homoja koska
he ovat homoja. Jumala teki synnin jotta voisi
rangaista synnistä, jne...

Äänestä

missään kohtaa evankeliumeita.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Rukoilen kirjoitti:

jäänyt aamulääkkeet ottamatta.. Suljettu osasto
odotteleekin jo potilaita!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu