Mälli ei lennä :(

munaskuukka

Mikähän on vikana kun erektio on runkatessa tavallisen voimakas ja laukeminenkin tuntuu lantionpohjia kutkuttavalta tulivuoren purkaukselta, mutta ulkoisesti tapahtuma näyttää vallan toiselta? Ihan säälittävältä mällin pulppuamiselta, missä mälli valuu kun räkä nenänvartta pitkin. Olen kuvitellut että erektio-ongelma aiheuttaisi tuollaista, mutta kun kuitenkin kalu on kova kuin kivi, ja spermaakin tulee määrällisesti ihan reippaasti.

8

724

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • runkmanni

      samaa ihmetteln itsekin, kalu seisoo halkeamispisteessä, ja kun orkun pitäisi lävähtää terskasta, ei tule kuin muutama heikko lutskahdus seprmaa terskallnpäähän, virtsaputki taas tuntuu halkeavan paineesta ja kalun hieman pehmetessä sielät valuu loput hiljaa lypsämällä ulos...mutta jos kalu ei ole läheskään kovana vaan enenmmänkin mehmeähkönä mutta kuitenkin kunnolla runkattavissa niin orkkussa ja perman lennossa mitään ongelmallista...kai nämä on jotain fysiologisia juttuja..mutta kun pelit pelaa, ei ole tullut ja ollut aihetta mennä kyselemään lekurilta jutusta mitään.

    • näinpänäin

      Voi luoja teitä miehiä! Vitsi miten usein törmää tommosee, että katotaan ahkerasti pornoa ja sitten luullaan että sperman KUULUU lentää metrikaupalla kun laukeaa. Rakkaat miehet, jos se sperma sieltä tulee ja hyvälle tuntuu, niin eiköhän oo ihan normaalia. Se voi ihan tosissaan vaan pulputa siitä terskan päästä eikä välttämättä lentää. Ja johan siihen vaikuttaa jokaisen miehen kohdalla yksilöllisesti se sperman koostumuskin. Jos on oikeen venyvää ja paksua niin ei se lähde samalla lailla kun ohut ja juokseva.

    • Mälli Miäs :D

      Se on rikki.

    • m40++++++++

      ei se nyt ihan normaalia ole kyllä mullakin lentää ruiskahtaa melkosella paineella niin että saa olla varovainen ettei mee tapettiin tai johki arkaan paikkaan,.tulee kuin tykin piipusta konsanaan,esim jos runkkaan selälteen maaten niin mällit on kaulalla tai leuassa asti jos thairhierojani runkkaa niin osa mällistä lentää pään ylikin koska kiihko on kovempi..kullin pitää on kivikova jotta se kunnon paineella tulee,nuorena poikana lensi ihan niinkuin nytkin ei eroa entiseen,..täytyy kyllä se tunnustaa että toisella peräkkäisellä laakilla ei juuri hirviästi lennä enää van osa valuu jo rauhallisemmin,eli kunnon tauko runkkauksesta ja kiihkee olo kovissa paineissa ratkasee

    • 15vuotias

      Ite oon aina luullu et vaa mul valuu mut näyttää pikkusen ruiskahtavan, oon 15v

    • -Janne.

      Niin ruiskahtaa minullakin ja oon 33v mies. Ja ruiskahtaa vielä peräänkin kun halut herää uudelleen muutaman minuutin kuluttua.

    • kullivaikkijuiollo

      Aina lentänyt ja itse asiassa pakko oli mitata ja tulos aika muikea 1,70cm päässä
      spermandeerit:)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Toiselle puolikkaalleni

      Sinulla ei taida olla kaikki nyt ihan hyvin? Minua itketti eilen kauheasti, sinunko itkuja itkin? Kyllä kaikki selviää j
      Ikävä
      49
      2338
    2. Pysy kaukana musta

      Ja kaikista mun läheisistä. Oon tosissani.
      Ikävä
      26
      2213
    3. Katu täyttyy askelista...

      Hyvää sunnuntaita ja hyvää jatkoa jos näin...Vettä sataa, mutta hyvä vaan, ainakin kasveille.
      Ikävä
      27
      1545
    4. Näin susta unta

      Teit siinä temppuja ja kurkit huomaanko. Niinkuin sun tarttis sitä epäillä. Öitä tuimalle!
      Ikävä
      16
      1534
    5. Kuvaile kaivattusi

      ulkonäköä. 💡
      Ikävä
      124
      1447
    6. Mitä hämminkiä Halkokarilla?

      Poliiseja ja ambulansseja pyörii, laukauksia kuultu.
      Kokkola
      19
      1093
    7. Tiedätkö nainen sen tunteen

      Kun toinen tulee jossain vastaan. Naama leviää hymyyn kuin hangonkeksi. Mulla on susta semmonen,tunne.
      Ikävä
      71
      984
    8. Kauniit ihmiset ei ole sinkkuja, se on karu fakta

      Ihmisessä on lähes poikkeuksetta aina jotain vikaa jos hän pysyy sinkkuna pitkään. Sori kun sanon tän näin suoraan, mut
      Ikävä
      117
      954
    9. Mikset päästä irti ja hae apua

      Mt ongelmiisi. En vaan voi ikinä enää luottaa sinuun, pelkään sinua ja toivon löytäväni jonkun muun. Rahaa sulla on saad
      Ikävä
      89
      944
    10. Kristinusko - epätoivoinen yritys pelastaa ihmiset jumalalta

      Ei ole mitään sellaista, mitä pitää "pelastua". Lukuun ottamatta tietysti ”jumalan” (sen ei jumalan, joka väittää oleva
      Hindulaisuus
      333
      883
    Aihe