Tarkoitus käydä joinain iltoina paikallisissa Swingers Klubeissa. Kivaa paria mukaan tutustumaan... tai sitten joku päivä nakurannalle !
Inglesiin viikko 42 ja 43
Leenarska
7985
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Moi
Oletko sinkkumies vai oletteko m/n pari?
Mutkaton 50 pari tulossa viikon 43 torstaina lomailemaan Inglesin aurinkoon ja yön rientoihin.
Vain parien seura kiinnostaa meitä; miesseuraa siellä on riittämiin etukäteen sopimattakin.
Jos olette pari ja seura kiinnostaa niin laittakaa yksityisviesti tai sähköpostia tulemaan. Dyynit, baarit ja klubit on meillä aika hyvin hallussa :)
Samat mielessä jo viikon 42 loppupuolella ollaan menossa ja marraskuulla vasta pispäin. 50 aviopari tutustumassa paikkoihin.
Jos vaikka kohdataan,,,ko ;)
Hei yksiavioiset
Laittakaa sähköpostia meillepäin (tänne suomi24ään rekisteröidyillä osoite on nimimerkki(at)suomi24.fi) niin laitamme paluupostissa puhelinnumeron josta meidät saa kiinni.
Ei kannata jättää sattuman varaan että törmäämme, vaan tavataan, tutustutaan vietetään hauskaa lomaa... (tutustutaan vaikka toistemme paikkoihin) :)
Olemme siis n/m pari alle 50 v.
Yksiavioisille ehdotuksia, missä ja milloin voisi tavata !
Kertokaa kuinka matka meni ja oliko swingers clupeissa kivaa?entä nakuranta meininki,olis kiva kuulla kun ollaan menossa helmikuussa.
Menkää avaaja-SIAT ennen lähtöä navettaan hässimään muita SIKOJA!!