Onko Katainen demari?

Ainakin hän on työttömän, eläkeläisen ja tulonsiirroilla
toimeen tulevien vihollinen. Paneehan hän nämä
väestönosat maksamaan hyvin toimeentulevien
sdp/sak porvarien kohtuuttomat palkankorotukset.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Lisää liksaa heti ja isommat hinkit kaikille naisille.
ainaski temaroille.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jo vääryys vallan sa kirjoitti:

Ainakin hän on työttömän, eläkeläisen ja tulonsiirroilla
toimeen tulevien vihollinen. Paneehan hän nämä
väestönosat maksamaan hyvin toimeentulevien
sdp/sak porvarien kohtuuttomat palkankorotukset.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu