Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Vanhaa lihavaa naista

Olen alkanut kiihottua vanhoista ja mieluiten lihavistakin naisista.
On tosi kiihottavaa jos on 60 vuotias ja lihava nainen pylly pystyssä, multa lentää kyllä heti.
Onko muilla kokemuksia tällaisesta.
11526
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Vaimoni on lihava 55v - haluaisitko naida häntä minun kanssani?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Rampe kirjoitti:

Olen alkanut kiihottua vanhoista ja mieluiten lihavistakin naisista.
On tosi kiihottavaa jos on 60 vuotias ja lihava nainen pylly pystyssä, multa lentää kyllä heti.
Onko muilla kokemuksia tällaisesta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu