http://www.iltalehti.fi/uutiset/2011101114546089_uu.shtml
On täysin hävytöntä, miten aikuiset kehtaavatkin hakea seksiseuraa nuorista ja viattomista teineistä, vaikka tietävätkin, että on rikos seurustella alle 15-vuotiaan kanssa ja varsinkin edes ehdottaa tälle vastikkeellista seuraa. Ketkä ihmeen perverssin tätä harrastavat?
"- Kun teini-ikäinen laittaa Suomi24:n treffipalstalle ilmoituksen, menee minuutti, kun tulee ensimmäinen tarjous, Hietala kuvailee."
Mielestäni olisi aiheellista tehdä rekisteröinti treffipalstoille mahdolliseksi vain verkkopankkitunnuksilla ja laittaa alaikäisen verkkopankkiin jokin merkintä, josta lapsen huoltajat näkevät, missä heidän lapsensa on rekisteröityneenä ja tarvittaessa vanhempien tulee saada nähdä lapsen viestihistoria. Ymmärrän, että tämä on hyvin radikaalikeino, mutta tuossa artikkelissa väitetään, että nuoriin kohdistunut seksuaalinen häirintä on räjähtänyt käsiin, joten nyt on todella korkea aika hillitä sitä.
Myös tälläiset pervot tulee käräyttää välittömästi ja laittaa merkintä väestörekisteriin, jotta kuka tahansa voi suojata lapsensa näiltä idiooteilta.
Seksiseuraa nuorista
12
180
Vastaukset
- PÄIVÄN SELVÄÄ
SE johtuu siitä, että kaikenmaaliman ateistiset hyysääjät ovat vallassa, ja he eivät tee yhtään mitään järkevää, EIVÄTKÄ TULE TEKEMÄÄN, koska PELKÄÄVÄT JOUTUVANSA VASTUUSEEN !
Ai, uskovaisiako pitäisi hallitukseen laittaa? Silloinhan se pedofilia vasta käsiin räjähtäisikin.
- Otappa selvää
Nixukka kirjoitti:
Ai, uskovaisiako pitäisi hallitukseen laittaa? Silloinhan se pedofilia vasta käsiin räjähtäisikin.
Etkö tosiaan näe tapahtumien polkua, ?
ja älä kehtaa sotkea uskovia,-ateististen huijareiden teennäiseen seurakunnissa luuhaamisiin, koska he ovat tarkoituksella sinne soluttautuneet, toteuttaakseen omia himojaan, ja jotkut jopa sotkeakseen Raamatun sanan, ja pyhyyden puhtauden, että sinäkin joutuisit ääliömäiseen harhautukseen, niinkuin näyttävät jo onnistuneenkin !
ja sinä oot menny hölmönä heidän ateistiseen ansaansa, vaikka muka luulet olevasi fiksu ! - päättäjä esimerkkinä
on myös teinejä,jotka haluaa nuijaa "vanhoilta miehiltä",koska ne maksaa hyvin.
nahkanuija on ilmeisen makeaa nuoren haaroissa.
hyväksikäyttäjiin kuuluu kaikkialla usein päättäjiä,noita erityisasiantuntijoita,joten ei silloin voi muuttaa mitään. ketä ne sitten panee ja ahdistelee?
yleensäkin monissa asioissa ei muutoksia tehdä ja haluta,koska niissä päättäjät rypee lain ulottumattomissa. eivät halua itseään paljastaa julkisesti ainakaan liian helposti.
herrojen sairaudet ovat korvien väleissä aina, aina ja pysyvästi. taudit näkee ja kuulle pelkästään heidän päätöksistään ja tavoista selitellä hokemiaan. - LAKIA LAKIA
Otappa selvää kirjoitti:
Etkö tosiaan näe tapahtumien polkua, ?
ja älä kehtaa sotkea uskovia,-ateististen huijareiden teennäiseen seurakunnissa luuhaamisiin, koska he ovat tarkoituksella sinne soluttautuneet, toteuttaakseen omia himojaan, ja jotkut jopa sotkeakseen Raamatun sanan, ja pyhyyden puhtauden, että sinäkin joutuisit ääliömäiseen harhautukseen, niinkuin näyttävät jo onnistuneenkin !
ja sinä oot menny hölmönä heidän ateistiseen ansaansa, vaikka muka luulet olevasi fiksu !HIMOJEN TOTEUTTAMINEN PITÄÄ EHDOTTOMASTI KRIMINALISOIDA !
- nuoriso kuriin
Kyllä on perverssiä nuorisoa, hakevat seksiseuraa viattomista aikuisista.
- Ei ole perverssiä
vaan rahantarvetta, Vanhemmilla on rahaa ja pissikset sen tietää.
- § § §
Ei ole perverssiä kirjoitti:
vaan rahantarvetta, Vanhemmilla on rahaa ja pissikset sen tietää.
Kannatatteko pedofiliaa?
- ..ttu että on
härskiä touhua! Aika kova väittämä Suomi24:stä, mutta kai se sitten pitää paikkansa.
- PEDOFIILISIAT PITÄIS
KUOHITA IHAN LAIN NOJALLA!
- Linnassa
ei jätkät tollasia stanan pedareita kauaa kattele.
- Late Lapista.
j. parviainen PEDOFIILI nr 1 sUOMESSA !
http://www.hymy.fi/tasta-puhutaan/nyt-meni-jo-liian-pitkalle-jussi-parviainen-julkaisi-panovideon-saanasta
Eikö tuota kahelia saada hoitoon ?
Late Lapista. SSSS Ry!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Björn Wahlroos, maataloustuet lakkautettava
Sanoo pankkimies. Mitäs persut ja muut tukinulliem perskärpäset tähän? "Wahlroos listaa kansallisen maataloustuen. – I1393346Persut päättivät hiilivoiman kieltämisestä Suomessa
Moni on jo unohanut kuka hyväksyi hiilivoimaloiden kieltämisen Suomessa: persut Sukupuolineutraalit liikennemerkitk822940Vain persut vastustivat hiilivoimaloiden alasajoa
Persut vastusti jyrkästi hiilen kieltolakia ja on myöhemmin vaatinut hiilivoimaloiden pitämistä käytössä. He perusteliva472411Nalle Wahlroos ei ulise kuten Teemu Selänne sähkölaskuista
Nalle "hah hah" nauroi saamistaan sähkötuista, kun taas Teemu-poika itkeä tirautti kovasta sähkön hinnasta. Nalle nauro412310Muistattekos kuinka kokoomus ja persut vinkuivat sähkön hinnasta?
Oppositiossa vuonna 2022, kun sähkön hinta uhkasi nousta 20 senttiin kilowattitunnilta? Nyt ovat hiiren hiljaa, kun pitä1152225Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen
ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?322178Mikä aate kaiken pahan takana?
Se laiskistuttaa kansat, opettaa vaatimaan etuisuuksia, syleilee maailmoja eikä omaa kansaa.1452106Kyllä nämä nyky autonakut ja autotki on heikloja
Vuoden vanha akku, eikä inahdakaan.... Pistin vara-akun just lataukseen ja lähen sillä antamaan apuvirtaa Jos ei toimi,161771Muistan vuosikymmenten takaa
Toivottavasti voit hyvin ja jaksat työssäsi. Olet upea ja erinomainen ihminen, toivon kaikkea hyvää.121506Päivi Räsäsen seksipaljastus loksauttaa Katja Ståhlin leuat! Elämäni biisi kohujakso tv:ssä!
Elämäni biisi -suosikkisarjan uusinnat ovat startanneet ja nyt vuorossa on sarjan 2. jakso v. 2019. Sinisille sohville291393