Lammas rakastajattarena!

Monella muslimimiehellä on vaimon ohella lammas rakastajattarena.
673
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Miksi ylläpito sensuroi kyseisen aiheen toistuvasti?

Äänestä
  • Se on järkyttävää, vaikka kyseessä on vakiintunut islamilainen tapa.

    Äänestä

On teillä hihhulilahkolaisilla sairas mieliluvitus ja aatteet.

Äänestä
  • Niin niin, luepa sitä koraania.

    Äänestä

Rakastajattaresta on monta hyötyä.
Sitä voi panna aikansa ja lopuksi syödä ja sitten hankkia uuden lampaan :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Islamin tapa kirjoitti:

Monella muslimimiehellä on vaimon ohella lammas rakastajattarena.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu