Kutiava peräreikä.

....rassaaja

Minulla on kutiava peräreikä. Kutinaan auttaa huolellinen pesu ja rasvaus tavallisella käsirasvalla. Erikoistuotteista ei ollut mitään hyötyä.
Nyt on tullut himo työntää sormi rasvattaessa reikään. Tuntuu mukavalta.
Onkohan minusta tulossa homppeli. Naiset kyllä kiinnostaa nekin sairaalloisesti.

9

721

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • JK

      SINUSTA ON TULLUT ON TULLUT HOMPELI

    • tore2k300z

      no ihan sama :D

    • Rassaile rauhassa

      Rassaa vaa, ei se ketää loukkaa.

    • asd

      UMPIHOMO

    • tj

      Anuksen stimuloinnilla ja homoseksuaalisuudella ei sinänsä ole mitään tekemistä toistensa kanssa. Homo on seksuaalisesti kiinnostunut saman sukupuolen edustajista. Sillä ei ole pyllyn kanssa mitään tekemistä, sehän kun löytyy kummaltakin sukupuolelta. Miesten välisessä seksissä anus nyt vain on ainoa vaihtoehto penetraatioon. Kaikki homot eivät edes pidä anaaliseksistä. Joten anna palaa vain äläkä huolehdi. Bepanthen Cream muuten toimii varsin hyvin.

    • Tautinen

      Minulla auttoi kihomatotabletit. Eikä niitä sitten laiteta sinne anaaliin.

      • LierojaLieroja

        Ei tsiisus että repesin!!:DDDDD Ite ajattelin ihan samaa! Hei alottaja, nuo viisaammathan neuvoo, että jos haluat varmuuden siihen, että oletko matojen koti, laita illalla nukkumaan mentäessä teipin pätkä persauksen porttiin, ja aamulla sitten tarkastele tuliko saalista. Tosi on.


      • 28

        Sinulla on peräpukamia.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Näin kun katsoit salaa ja

      Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku
      Ikävä
      60
      4556
    2. Katu täyttyy...

      Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt
      Ikävä
      35
      2089
    3. Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.

      Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj
      Maailman menoa
      162
      1492
    4. Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."

      No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti
      Kotimaiset julkkisjuorut
      48
      1472
    5. Kuvaa yhdellä sanalla meidän välejä tällä hetkellä

      Vastaa kuin vastaisit Hänelle.
      Ikävä
      165
      1468
    6. Sari Multala teki "riikkapurrat"

      Sekoili humalassa Ruisrokissa kuten Purra Lohjan torilla. Kovia dokaamaan nuo nykyiset ministerit.
      Maailman menoa
      258
      1257
    7. Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"

      Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm
      Maailman menoa
      196
      1174
    8. Miten suhtautuisit

      jos saisit tietää, että kaivatullasi on kokkeliriippuvuus?
      Ikävä
      203
      1112
    9. Sinut mies vain haluan

      Olet kohtaloni. Kaikessa riipaisevassa rakkaudessa, sinä se olet. ❤️
      Ikävä
      80
      1037
    10. Mitähän sä näit siinä akassa?

      Älä nyt vain sen kanssa ala mitään.
      Ikävä
      63
      1011
    Aihe