Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Nuolijaa Tampereelta?

Olen 28 vuotias 160 cm pitkä neito Tampereelta. Minulla on vihreät silmät ja tummat pitkät hiukset. Jalankokoni on 37. Löytyisikö luotettavaa mukavaa hyvännäköistä miestä nuolemaan mun pillua?
-Tytti
211446
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 21

Vanhimmat
  • tampereelta löytyisi fiksu ja asiallinen 38v nuolemisesta nauttiva ja sen myös osaava mies... Halukkaat laittakaapa meiliä [email protected]

    Äänestä

  • kielimies kirjoitti:

    tampereelta löytyisi fiksu ja asiallinen 38v nuolemisesta nauttiva ja sen myös osaava mies... Halukkaat laittakaapa meiliä [email protected]

    kiitos kaikille jotka ovat laittaneet meiliä. Vastaan kaikille kunhan ehdin. Jos vielä halukkaita löytyy,niin postia tulemaan rohkeasti...

    Äänestä

Tyttöhä sais tosta hyvän bisneksen ja aikanopeastai sairauden ja asiakkaat viruksen.

Äänestä

Tässäpä olisi sinulle kielimies:)

Äänestä

löytyisi 51 v osaava kielimies halukkaalle naiselle

[email protected]

Äänestä

Ilmoittaudunpa sitten minäkin joukon jatkoksi eli täällä olisi vapaa 41-v mies Tampereelta ja halukas nuolemaan (ja toki muutakin seksiä haluan) jotakuta mukavaa naista.

[email protected]

Äänestä

Tarviiko olla hyvännäköinen mies joka ainoastaan saa nuolla pil..luasi. Eikö siis rumat miehet saa tai osaa lainkaan nuolla pil..luasi. Mitä siis on väliä minkänäköinen on? Syrjitkö rumia miehiä?

Äänestä
  • No tuskin kukaan nainen haluaa, että ruma mies nuolee pillua tai edes koskee millään tavalla, kun on komeitakin tarjolla.

    Äänestä

juu kelpais.. ;p

Äänestä

Ah, 28 on kyllä aika ihanne ikä..... ja sulla on varmaan taivaallisen
ihana ***** Täällä on ihan komea ja hyväkroppainen 48v mies, eikä
taideta asustella kovinkaan kaukana toisistamme.
Lähetä ihmeessä viestiä jos olet edelleen kiinnostunut kyseissestä
puuhastelusta.
ps. mielellään sellaisen yhteystiedon kera joka myös toimii

Äänestä

mikset kehu pjilua
onko se karvainen vai
posliini tuleeko hyvät mehut

Äänestä

voin nuolla pilluas

Äänestä

Haminassa on myös aina halukas pimpsan nuolija,kun vaan löytyisi kohde.

Äänestä

Tuo jalan koko on kieltämättä pillun nuolemisen kannalta tärkeä tieto. Harmi ettet ole kokoa 36, silloin olisin voinut kiinnostuakin.

Äänestä

Olisi todella mielenkiintoista nuolla hieman "vanhemman" naisen pillua :D
Itse olen 26 vuotias nuori mies Tampereen ytimestä. Pillun nuoleminen on sen verran kivaa ja kiihoittavaa että mitään muuta ei edes tarvitsisi tehdä (ellei toki haluaisi!) ;)

Äänestä
  • M26...ja yhteystietosi olivat?

    Äänestä

Tässä olisi komea kalju,tatuoitu,hommansa osaava Tamperelais mies joka tykkää nuolla pimppiä..Nyt Tampereen naiset ottakaa yhteyttä[email protected]ää olisi 40 vuotta..Ette todellakaan jää ilman;)

Äänestä

wow woooooooooooooooow voisin nuola sun pillua koko yön ja............



[email protected] urhilulinen mies 28 v tässä

Äänestä

wow woooooooooooooooow voisin nuola sun pillua koko yön ja............

[email protected] urhilulinen mies 28 v tässä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tytti Tre kirjoitti:

Olen 28 vuotias 160 cm pitkä neito Tampereelta. Minulla on vihreät silmät ja tummat pitkät hiukset. Jalankokoni on 37. Löytyisikö luotettavaa mukavaa hyvännäköistä miestä nuolemaan mun pillua?
-Tytti

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu