On ilta, tähdet syttyy loistamaan..........

AK, AH sekä Agents syttyvät loistamaan, sanat mustat laitureihin loiskuaa, tänä yönä, kohtaloaan surkumaan, käy kotkan mies, ja jatkaa veisuutaan
5219
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

oikeassa olit

Äänestä

jepulis

Äänestä
  • Tänä yönä sonni saapuu astumaan sen takaa kotkan ruusu vain. Ruusupuhkee kukkimaan, antaa kaikkeaa. Vain kotkanruusu eloisin kaupungissa on. Mene poika kotkankaupunkiin sielläsaat kunnon lempeä kerrakseen, vain kotkanruusu sulle sen antaa, siis poika savu kotkankaupunkiin, etjää lehdellä soittelemaan jne.

    Äänestä

  • Kotkanruusuke kirjoitti:

    Tänä yönä sonni saapuu astumaan sen takaa kotkan ruusu vain. Ruusupuhkee kukkimaan, antaa kaikkeaa. Vain kotkanruusu eloisin kaupungissa on. Mene poika kotkankaupunkiin sielläsaat kunnon lempeä kerrakseen, vain kotkanruusu sulle sen antaa, siis poika savu kotkankaupunkiin, etjää lehdellä soittelemaan jne.

    Hehkumaan ruusu alkaa aina vaan, sen takaa kotkanruusu vain. Siltä saa kunnon naisellisuutta vaan, vain kotkanruusulta saa. Siis poika tule kotkaan vaan. Tule poika kunnon kaupunkiin vaan. Vain kotkanruusu sua vastanotta vaan Sen takaa ilmankaan et jää, vain kotkanruusu siinä tarvitaan, siis tule kotkaan vaan, Et jää ilman kuitenkaan, vain kotkanruusu sua odottaa, siis saavu kotkaan aina vaan. et siellä ilman jää kotkanruusu sulle ,lemmmen tarjoaa aina vaan. Mikset saavu ruusua tapaamaan, silläet jää katumaan, vain kotkan ruusu sulle antaa parastaan, oi saaavu poika vaan panemaan parastaan, Kotkastasaat naista maan parasta vaan. Sikisi saavu kotkaanvaan vain kotkanruusu sulle asntaa sulojaan Tyhmäoot jossetsaavu kotkanruusua tapaamaan kotkaon naisemaa sen taka kotkanruusu vaan oi saavu poika kotkaan vaan pääset kunnolla panemaan. Kotkanruusulta saa sitä naisen parasta vaan, siis saavu kotkaan vaan jne.

    Äänestä

Särkyneen toiveen katu

" Kun ryömin katuojaa pitkin ja löysin pullon särkyneen."

- tapahtui haltijantiellä-

Äänestä

Kommentoi aloitusta


heko heko kirjoitti:

AK, AH sekä Agents syttyvät loistamaan, sanat mustat laitureihin loiskuaa, tänä yönä, kohtaloaan surkumaan, käy kotkan mies, ja jatkaa veisuutaan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu