En osaa esimerkkinä käyttää kuin omaa kokemustani, jossa mies suurin pirtein asetteli minut selinmakuulle sängylle ja jäi itse polviensa varaan istumaan jalkojeni seuraksi (muunneltu lähetyssaarnaaja)
Sitten hän tunnusteli varovasti ensin peniksensä kärjellä emättimeni aukkoa. Hän teki kolme työntöä, joista viimeinen meni kunnolla sisääni.
Hän ei missään vaiheessa puhunut muuta kuin, että kyseli minulta tuntemuksiani...ja sanoi kohteliaisuuksia. Eli en nähnyt, enkä kuullut mitään sellaista, mistä olisin päätellyt, että olisin ollut hänen ensimmäinen neitsyeensä. Olisin pääasiassa kiitollinen naisten kertomuksista, mutta miehetkin voivat kertoa.
Sitten hän tunnusteli varovasti ensin peniksensä kärjellä emättimeni aukkoa. Hän teki kolme työntöä, joista viimeinen meni kunnolla sisääni.
Hän ei missään vaiheessa puhunut muuta kuin, että kyseli minulta tuntemuksiani...ja sanoi kohteliaisuuksia. Eli en nähnyt, enkä kuullut mitään sellaista, mistä olisin päätellyt, että olisin ollut hänen ensimmäinen neitsyeensä. Olisin pääasiassa kiitollinen naisten kertomuksista, mutta miehetkin voivat kertoa.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Pieni osa miehistä vie suurimman osan tyttöjen ja naisten neitsyyksistä.
Jos ja kun nainen menettää neitsyytensä, on siis todennäköisesti asialla mies, joka on ennenkin "korkannut" naisen.
Olen mies, mutta sanoisin, että luultavasti aika monilla naisilla on samanlaisia kokemuksia kuin sinulla.
"Pieni osa miehistä vie suurimman osan tyttöjen ja naisten neitsyyksistä. "
Mä en ihan allekirjoittaisi tuota väitettä, mutta, mutta...
Itse sitä melkein kuitenkin toivoisi romanttisesti, että olisi käynyt sellainen tuuri, että tämä mies ei olisi aiemmin neitsyttä tavannut, mutta kai se niiden otteiden perusteella sitten oli aika selvää, ettei hän ollut ensimmäistä kertaa tilanteessa.
niin, ehkä jotku vanhemmat oikein metsästää niitä neitsyitä...
voi että. kunpa olisin mennettänyt neitsyyteni jonkun ihanan ja kivan, ikäiseni pojan kanssa!
Kokenut fiksu mies käyttäytyy noin vaikka olisit hänelle ensimmäinen neitsyt, kun hän tietää neitsyydestäsi.
Viisas mies toimii noin saadakseen toistekin, silloinkin kun saa eka kerran ei-neitsyeeltä.
Niin, ja minä kerroin hänelle olevani vielä neitsyt.
juuri niin minä olen korkannut ainakin 40 neitsyttä nuorena. jotkut olivat tiukkoja jotkut löysiä tavarastaan mutta kaikkkiin mahtui kylläkin, tapanani oli painaa pari kertaa illalla ja sitten aamulla vielä nupiksi ennenkuin lähtivät kotiinsa.
kukaan ei koskaan huutanut , korkeintaan ihan siinä alussa mutta sitten alkoi maistumaan heillekkin.
Tekisi mieleni sanoa tuohon, että valehtelet. ;) Suorititko aktivaiheen aina samalla tavalla? Tuliko sinulta kukaan kysymään jälkeen päin, että olinko sinun ensimmäinen neitsyt ja kuinka moni näistä "puhkaisemistasi" naisista kertoi sinulle neitsyydestään?
Ei mistään.
Eihän sitä mistään voi nähdä että mies olisi saanut ennen neitsyttä. Toki fiksu mies osaa ottaa tämän huomioon, tuli neitsyt ensimmäistä kertaa vastaan tai sitten useampaa. Olisiko syytä sitten nähdä jostain erityispiirteestä?
Mitä musta mies sanoi valkoiselle neitsyelle?
-Musta tuntuu.
:------------------DDDDDDDDDDDDD EBIN MAKE