Kertokaa taas evakkojen kakarat niistä kartanoistanne ja kivitaloistannen miljoona-Viipurissa! Se on niin mukavaa kuunnella pianoista ja hopea-astioistanne.
kiitos etukäteen
kiitos ny
1063
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Sinä selvästi kiihotut ja saat kiimapunaa poskiisi, kun kirjoitat hyvää proosaa? Miten sitten reagoi genitaalisi? Tuleeko innostuksen tippa jo kärkeen ja joudut supistelemaan rectumisi sulkijalihasta rytmikkäästi? Silloin lisääntyy nautintosi alkeellinen mielihyvä ja voinet saavuttaa inhottavan kliimaksisi, jossa huohotat ja vääntelehdit, kuin pudotuspaska kyykyllä.
Typerä evakkomölö! Käytät kirjoitustani jo kolmatta päivää omanasi. Se kertoo karjalaisuuden koko kuvan. Kaikki varastetaan ja sitten itketään pianoa.
Anteeksi toveri Mutantti. On se kirjoituksesi niin hyvä että kiusaus oli liian suuri lainata sitä. Toisaalta eikö ole hyvä että ajatuksesi leviävät muidenkin mölöjen nähtäville.
Veli venäläinen tultuaan Suomen Karjalaan aseiden kanssa ei ole vieläkään poistunut sieltä. Sitähän kohta voi sanoa varastamiseksi.
Paljonko Neuvostoliitto/Venäjä ovat palauttaneet suomensukuisille ja suomalaisille takaisin varastamiaan omaisuuksia?
Paljonko Neuvostoliitto/Venäjä ovat maksaneet Viipurista vararastamistaan kivitaloista niiden lainvoimaisille omistajille (niille joilla on viimeinen virallinen lainhuuto)?
äitis oli tyhmähutsu, kun ei raapinut löylykauhalla tavarastaan sinua ulos kesken.
Nythä myö myyvää itäsuomia ahkeras venäläisiil, jotta tilanne
on selkiintynyt. Itku pois ja kaik kaupan.
Integraatio on alkanut. Katsotaan nyt miten itäsuomessa venäläisten kanssa pärjätään ennenkun Karjala palautuu Suomelle. Kokeilu on käynnissä.
Sinä selvästi kiihotut ja saat kiimapunaa poskiisi, kun kirjoitat hyvää proosaa? Miten sitten reagoi genitaalisi? Tuleeko innostuksen tippa jo kärkeen ja joudut supistelemaan rectumisi sulkijalihasta rytmikkäästi? Silloin lisääntyy nautintosi alkeellinen mielihyvä ja voinet saavuttaa inhottavan kliimaksisi, jossa huohotat ja vääntelehdit, kuin pudotuspaska kyykyllä.
Ureamies on onnellinen mies?
Tämä Karjala-keskusteluja häiritsevä Tehtaankadun onaniaa harrastava ureamies on todella onnellinen mies. Ei hänen tarvitse koskaan miettiä, mistä keskusteluketjussa kulloinkin keskustellaan, vaan onanian avulla orgasmiin pyrkiessään hän viikosta toiseen laittaa palstalle viestejä, jotka ilmeisesti lisäävät hänen omatoimista nautintoaan huippuhetken lähestyessä. Hänen tunnuslauseensa taitaa ollakin: "Omin käsin onneen, vaikka Karjalaa ei saataisikaan takaisin."
Joo tänne vaan tekeen vilimiä! Mää laitan pystyy siihen Myllymäentien ja Hautarinteentien risteykseen (vain muutama metri tappopaikasta) makkaranpaiston, kebbanakioskin ja tuon maksulliset majavessat kesällä.
Voin toimia paikkojen esittelijänä maksusta, kun oon paikkakunnan mies ja tiedän tapahtumat tarkkaan.
Mulla olis alta parikymppinen tytär päärooliin ja itte voin esittää Paavoa. Sen nuorukais Auliksen saatte varmaan etsittyä Syränmaan nuorisoseuran tanhupiiristä.
Vaimoni voi pitää kanttiinia (keittää hyvät kalasoppat ja paistaa lätyt) Eikä tämä mitään kallista ole! Hinnoista sovitaan pimeesti.
Pontikkaa pystyn keittämään tonkkatolkulla ja saan kasaan huorahatavia naikkosia kirkkokuorosta. Eivät ole kaunottaria, mutta sokeri sulaa ja kärki kastuu.
Yhteyrenpirot tähän vaan näkyviin niin meilämies järjestää!