Tuntijasi

jatkopaikka

Onko minusta ja vaaleatukkaisesta miehestä tulossa jossain vaiheessa paria? Vaikka matkalla olisi toisia miehiäkin tyrkyllä tai lohduttajana, niin lopputuloksena olemmeko vaalean miehen kanssa kaiken ihmeellisen matkamme jälkeen se lopullinen pari?

Miltä näyttää marraskuinen koekuvauksseni, valitaanko minut jatkoon? Ohjaajan mielipiteitä ja ajatuksia minusta?

1

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hei
      minusta tuntuu, että olemme kirjoitelleet ennenkin.
      teillä on tämän miehen kanssa ikäeroa, eikö niin? mies on sinua nuorempi, uskoisin. henkisesti hän on sinua pajlon nuorempi.

      aikoja ei pysty kertomaan, mutta olet toki omalla alallasi, näen sinun viihtyvän siellä hyvin. olet erikoinen ihminen ja sinulla on räiskyvä aura. siinä on monia värejä ja ne lepattavat rauhattomasti.
      en tiedä kuka on ohjaaja, mutta yhdellä miehellä on pidemmät hiukset, kuin yleensä. hän on hoikka ja jäntevä. hän on myös kireä.

      t: Keskiyö

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      96
      1515
    2. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      54
      1043
    3. Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että
      Maailman menoa
      403
      911
    4. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      163
      890
    5. Rakastan häntä

      Jumala, rakastan häntä. Haluan olla hänen omansa. Hänen vierellä. Halata häntä.
      Ikävä
      56
      743
    6. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      124
      737
    7. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      678
    8. Naiselle Kuuleppa Tämä

      Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä
      Ikävä
      38
      645
    9. Onko mun toinen

      Puoliskoni täällä, huhuuu 😍❤️ Ihanista ihanin 😚😚
      Ikävä
      57
      641
    10. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      76
      632
    Aihe