Äänestä Keskustaa.

Älä äänestä demareita.
3146
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Eipä taida tulla senkummemmin kuin demareiltakaan. Nythän he tekevät hallituksessa yhteistyötä ja demarit sanelee politiikan. Keskusta haluaa pysyä hallituksessa kynsin hampain, joten ei auta panna vastahankaan demareille. Senhän tiedämme, että ainakaan työttömyys ei SAK:n sanelemalla politiikalla parane.

Äänestä
  • Hitaasti hyvä tulee.

    Äänestä

  • Kokoajan kirjoitti:

    Hitaasti hyvä tulee.

    'selventää linjaansa' ja 'hiljaa hyvä tulee'. Tulee kuule maailmanloppu ennen kuin kepustan linjat on selvenneet. Millä tavalla kepu aikoo selventää linjojaan? Päättääkö se sulautua ihan virallisesti demareihin?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kannanotto kirjoitti:

Älä äänestä demareita.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu