Kuten täälläkin on todettu, niin perussuomalaiset ovat fiksua, raitista ja hyvän huumorintajun omaavaa porukkaa, jotka ei pienestä piikittelystä säikähdä.
Nyt on kaupoissakin saatavilla Teuvon oma juoma, joka sopii myös lapsille.
http://www.flickr.com/photos/marja2006/4822101812/
Eipä oo moista tuotetta demareilla, keskustalla tai kokoomuksella. On hyvän makuinen, kuten perussuomalaisten ajama raitispolitiikkakin !!
Nyt on kaupoissakin saatavilla Teuvon oma juoma, joka sopii myös lapsille.
http://www.flickr.com/photos/marja2006/4822101812/
Eipä oo moista tuotetta demareilla, keskustalla tai kokoomuksella. On hyvän makuinen, kuten perussuomalaisten ajama raitispolitiikkakin !!
Vastaukset 12
Vanhimmat
Tää osui ja upposi. Hyvä huumori piristää aina!
heh heh heh
Demarit lisää tuohon Hakkaraisjuomaan vähän kossua..
Hyvänmakuinen juoma, joka kelpaa varmasti myös Teukka Hakkaraiselle!
Tatjaanakin otti Hakkaraisen kanssa samaa juomaa?
http://www.seiska.fi/viihdeuutiset/_a246420/teuvo hakkarainen ja venalainen blondi hurja ryyppyreissu ja yhteinen yo/
Kyllä se Tatjaanallekin maistuu ja on syytä muistaa että kysymyksessä on puhdas kotimainen tuote!
Tatjaana antoi Tepille kunnon kyytiä? Hyvä! Mutta eikö sahurin kunto kestänyt venäläisiä tyttelin asentoja, niksahtiko selkä, kun Tepi joutui heti session jälkeen pitkälle sairauslomalle?
Teukka Hakkarainenkin kävelee unissaan?
Ravintola Mierontie ja hakkarainen vetää kaatikset, kossuvissy suomalaiseen
tapaan!
http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/ksml-hakkaraisen-baari-illasta-tuli-vaikeuksia-ravintolalle/art-1288424178965.html
..parempaa se on kuin kamelinvirtsa..
Persut kaatavat itsensä lisäksi jo ravintoloitakin? Onpa Iso Jytky tuokin!
Koska saadaan Isä Timon pyhää suolikaasua pullotettuna köyhän kansan ostettavaksi?
Kyllä mä ostaisin Soinin nimellä varustettua Laitilan Wirvoitusjuomatehtaan
limukkaa.