Ihan selvää HAARPin tuotosta. Tavallisesti tähän aikaan New Yorkissa olisi paljon lämpimämpää. Eliitti yrittää saada karkotettua mielenosoittajat pois Wall Streetiltä. Kun pääliike hajoaa, muutkin mielenosoitukset hiljenevät ja vaipuvat unholaan.
USAn itärannikon lumimyrsky
HAARP
4106
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Ei sitä nyt kaikkea voi Haarpinkan nimiin laittaa.
onhan koko Universumi kuitenkin kokoajan muutoksessa ja maapallolla on alkamassa meni jääkausi.
Tässä linkissä näytetään hieman mihin Haarp pystyy.
http://www.youtube.com/watch?v=_NFUhRIPjdM&feature=player_embedded
Voi voi sentään! Nyt kun kyseessä on USAssa tapahtunut lumimyrsky,niin se takana on tietysti venäläisten Sura-laitteisto.Tämä venäläisten Sura-laitteisto on venäläisten rakentama oma HAARP-laitteisto.Se,että pari viime talvea ovat Suomessa olleet kylmiä ja lumisia johtuu vain siitä,että Venäjä on käyttänyt omaa HAARP-laitteistoaan eli Suraa.
Tuolta on helppo tarkistaa milloin tahansa tuore ja ajankohtainen lämpötilapoikkeamien tilanne globaalisti verrattuna vertailujaksoon:
http://www.esrl.noaa.gov/psd/map/ANIM/sfctmpmer_01a.fnl.30.gif
USA:n itärannikolla on nyt todellakin normaalia kylmemmän sään rintama, mutta jatkuvasti suurimmassa osassa maailmaa on normaalia lämpimämpää, kuten esimerkiksi meillä Suomessakin nyt, koska ilmasto on lämmennyt.
yä kylvämällä pilviin suolaa joka liuotessaan veteen viilentää, esim. NH4Cl on tällainen.