MB C270 cdi, jossa ei toimi rekisterikiven valot..

Mikäs mahtaisi olla vikana, kun meillä ei vaan jostain kumman syystä pala rekkarivalot..? ja joo ei oo polttimoista kiinni.

Jos vaan ois pienintäkään hajua, niin viestiä tulemaan.. Tarviin apua..
168
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

veikkaan että sinne polttimon kannalle ei tule sähköä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


JonMik kirjoitti:

Mikäs mahtaisi olla vikana, kun meillä ei vaan jostain kumman syystä pala rekkarivalot..? ja joo ei oo polttimoista kiinni.

Jos vaan ois pienintäkään hajua, niin viestiä tulemaan.. Tarviin apua..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu