Mikä ihme niitä uhkaa

Mitä nuo mielisairaat pelkäävät, tappelevatko ne keskenään.
Miksi tuollainen lauma poliiseja.

http://www.aamulehti.fi/Ulkomaat/1194703987240/artikkeli/muslimien pyhiinvaellus alkaa - 100 000 poliisia toissa.html
161
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Heps mä tiedän. Joukossa voi olla shiia-muslimeita jotka haluvat tappaa kaikki sunni-muslimit. Esimerkiksi iran haluaa teurastaa kaikki saudit.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Eijaksakirjautua.. kirjoitti:

Mitä nuo mielisairaat pelkäävät, tappelevatko ne keskenään.
Miksi tuollainen lauma poliiseja.

http://www.aamulehti.fi/Ulkomaat/1194703987240/artikkeli/muslimien pyhiinvaellus alkaa - 100 000 poliisia toissa.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu