Oon siis 12v ja juon päivittäin kaljaa ja iskä ei välitä onks siin jotain outoo tai haitallista tai yleensäkkään kaljan juonnissa? antakaa apua ja vinkkejä mulle. ainii mun enkka 33cl keskioluen juonnissa on 11.26sek. VASTAILKAA
kaljan juonti
6
2031
Vastaukset
- Porvoon provo
Tärkeintä oluen juonnissa on aloittaa nuorena, juoda paljon ja nopeasti - silloin ei tarvitse murehtia työpaikasta, eläkkeestä tai vastaavasta - kuoppa kutsuu viimeistään varhaisessa keski-iässä.
Toki avaus oli provo niin kuin vastauskin. Olut on alkoholia eikä kenenkään pidä juoda sitä päivittäin - lasten ei lainkaan.- potila
miksi kermaa käytetään kuulemma tukkii verisuonet
- Anonyymi
potila kirjoitti:
miksi kermaa käytetään kuulemma tukkii verisuonet
Hyvä kysymys. Olen sitä mieltä että liika syönti on pahempaa kuin oluen juonti.
t. Oolofi-83
- Anonyymi
Vejä kättee helppohan se on pillin kanssa kun kulkee neste nopeammin kuten elämän koulut näyttävät vaikka mitä tuosta sama vaikka kuplavettä olisi. Itse olen ainakin häpeissäni jo 24veestä juonut päivittäin, kun taas kaverit ihan onnessaan oli eli elämän koulut ja itse osastoilta päässyt oikea lääkkeeksi turha juoja.
- Anonyymi
Paska aikakin vaikka suoraan ottaa suihin ilman apuja.
- Anonyymi
Aloittaja on tänä vuonna joko alkoholisti tai kuollut, jos on meno jatkunut samanlaisena. Toivotaan, että olisi kumminkin raitis ja elossa tänä päivänä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2082824Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1672501Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061162- 67990
Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies123982Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait267942Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka317909Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20899Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k507858Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22768