Täällä sitä sitten ollaan - kortti hyllyllä vielä 3 viikkoa.
Tää on ollu aikamoista tappelua ja nyt pelottaa onko mulla töitä, kun tää pakkoloma loppuu.
Mistä löytäisin sellasen paikan, jossa ei aina tarvi tapella saatavistaan!
Mitä näet miten tän mun firman jutut saaaan taas tasapainoon?
Keskiyö/Meediomirelle..
2
93
Vastaukset
Hei
kirjanpidossa on jotakin vinossa. ei siellä taida oikein asiat olla hyvin.
kuinka olisi, jos alkaisit miettiä alan vaihtoa ja aivan uusia suuntia?
voisi löytyä mahdollinen virkistys ja palkankorotuskin, nihähän olet näppärä käsistäsi.
t: Keskiyö- mä vaan
en minä osaa mitään muuta tehdä. Siivoajaks en enää halua, kun siitä hommasta en muutenkaan tykkää.
Enkä edes halua.
Rakastan työtäni ja ainut missä kirjanpidossa voi olla vikaa - on asioissa joissa vielä penätään selvyyksiä.
Kirjanpidossa meni nyt kaik sekasin näitten sakkojen takia. Muutoin olisin kait päässy ihan hyvälle mallille näis kuviois, mut tää pilas kaikki.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2412064- 1881627
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä461272Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad50982- 40789
- 14780
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30761Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21750Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .24735Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46637