Janoka pilasi loputkin sumalaisten naisten maineesta. Kaikkiallla luullaan, että kaikkisuomalaiset naiset ovat samanlaisia, siis että menevät kaikkien kanssa sänkyyn naipottelemaan. Niitäkin on paljon, mutta on vielä niitä kunnollisiakin naisia jonkun verran.Hänen naimiset Roberton kanssa on näytetty koko Suomelle ja nainen talossa väittää olleensa ilman seksiä kaksi kuukautta., Taisipa hän harrastaa seksiä Suomenkin BB talossa., Miksi ihmiset valehtelevat, niinkuin Mikael ja Annika. Täysiä VALEPUKKEJA.
Vastaukset 9
- Totuuskateissa
Eihä tuossa maineessa ole mitään pilaamista enää.
Korkeintaan vahvistuu.
Sinäkin raukka osoittaudut valehtelijaksi ja väärien todistusten antajaksi.
Ai niin kuka on Janoka ja ketä ovat sumalaiset????? - tintiiH
Eikohän se mennyt ihan toisin päin.
- Emiska44
Hei! Tää on elämää,kuka elää sitä mitenkin ja se on ihan ok. Onhan muiden maidenkin BB:ssä sattunut ja tapahtunut paljon pahempaakin ,kyllä suomen BB Janicoineen on aika kesyä katseltavaa.
- nisskuh
ihmiset eivät näköjään ajattele OMILLA aivoillaan. verrataan miten kesyä ja rajua joku on jossakin suhteessa toisiinsa
Ei pitäisi verrata. asiat ovat rajuja, tai rajumpia.
kesyjä ne eivä ole.
jos toi raju on kirjoittajalle kesyä se kertoo hänestä ei tv maailmasta. Pitäisi verrata asioita yleiseen moraaliin, ei tv-formaattien väliseen moraaliin.
- voi voi..!
turhaan lässytät "maineen pilaamisesta" ei kuule yksilöiden suoritukset vieraassa maassa aiheuta massa hysteeriaa joidenkin maan naisten maista paitsi suomessa jossa otetaan kaikki niin pirun vakavasti!!
jos matkustelisit oikeasti niin tietäisit että suomi on aika tuntematon maa!! - Houndd
Janica edusti Norjassa vain itseään, en usko että yksikään norjalainen niin naiivi olisi, että uskoisi jokaisen suomalaisen olevan samanlainen. En usko että kukaan suomalainenkaan ajattelee kaikkien norjalaisten olevan samanlaisia kuin Siv Anita. Jos joku väittää Janican pilanneen suomalaisten maineen, miettikööt itse että pitääkö hän norjalaisia niin typerinä ja uppiniskaisina vai ovatko suomalaiset todellakin sen maineen ansainneet.
- Näin on!
Todellisuudessa Juha Lallukka pilaa Suomen mainetta Norjassa enemmän kuin kaikki suomalaiset BB-asukkaat yhteensä.
- vittuunsiitä
Janica todellakin huononti mainetta. Vittu, painuis talosta ulos antamaan itteään kylille lissää.
- Mee ite jos pääset
Onko pikkupoika puutteessa?
Vai oletko rääväsuinen nainen?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 73873
- 113789
- 140725
- 37722
- 70637
En haluaisi sanoa tätä
Mutta olet sokea sille, mitä sinulla jo on! Jos minä olisin sinä, pyrkisin tekemään kaikkeni kohentaakseni nykyistä pari40619Koska Sofia kertoo totuuden, että ovat eroneet miljonääri miehen kanssa?
Eikö olisi hänelle itselleen helpotus, kun voisi kertoa totuuden. Miksi salata asiaa ja pitkittää sitä harmaan tulevaisu162516- 28508
Vasemmiston aloite
Pyhäjärvellä, ihan hyvä aloite. Toteutus ja puhdistus pitäisi alkaa ihan omasta pesästä. Näkeehän tuon sokeakin mitä ja58503Muistelen lämmöllä
Se oli vaikein päätös, jonka olen joutunut tekemään. En pidä valehtelusta, mutta näin sait päätöksen asioille. Rakasti47490Onko suhtautuminen kaivattusi
Fyysiseen vetovoimaan muuttunut? Jos, mihin suuntaan? Tunnetko enemmän vai vähemmän vetoa häneen fyysisesti kuin silloin35484- 63465
- 69455
- 41432
Maajussille morsian: Farmiviikon voittajat ja häviäjät - Itkua ja pettymystä ei salattu
Maajussille morsian -suosikkisarjassa farmiviikolla selviää, onko ilmassa "sitä jotakin". Rakkauden etsintä on täynnä i0432Näyttää siltä ettet edes sinä.
Kukaan ei uskalla kohdata aitoa ja syvää sielun rakkautta. Hyvin harvat vain. Ihmisten on turha tavoitella sitä oikeaa30424- 45423
- 35418
Hei, alettaisko oleen yhdessä?
Miltä tuntuisi jos joku ihminen josta tykkäät sanoisi haluavansa yhteen asumaan? Ajattelisitko menettäväsi vapauden, pys74416Jos olen aiheuttanut pahaa, pyydän anteeksi
Jos olen omalla kirjoittelullani aiheuttanut täällä jollekin pahaa mieltä tai sotkenut asioita, niin pyydän sitä anteeks59405