Persut ja lesbot

Jos kaikki persut on kerran rasisteja niin kaikki rumat ämmät on taatusti lesboja.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Onneksi lesbot ei lisäänny pilluja vastakkain hankaamalla. Persut sentään on lisääntymiskykyisiä perinteisin keinoin.

Äänestä
  • Hehe, on se aika huvittavaa touhua, kun siiiä ei tule lasta eikä paskoo, vaikka jotkut kyllä kusee ja paskantaakin toistensa naamalle, -luulisi ees siinä vaiheessa jonninjoutavan kutkan katoavan, mutta ei vissiin, ja sitten ne vaatii heteroilta lapsia itselleen :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


näin on marjat kirjoitti:

Jos kaikki persut on kerran rasisteja niin kaikki rumat ämmät on taatusti lesboja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu