Heissan!!!
Täs miettinyt tätä tapailu/seurustelu suhetta, mitä tästä näät jatkoon,pysytäänkö yhdes vai onko miehellä mitä suunnitelmissa?
Hiljaisuutta on ollut nyt hetki.
Keskiyö/Tuntijasi
1
52
Vastaukset
Hei
teidän tapailunne eivät ole vankalla pohjalla. jaksatko sinä vielä tällaista epäsäännöllisyyttä, siinä se kysymys on.
miehellä on yleensä helpon elämän suunnitelmia, ei mitään syvällisiä paineita.
sinut minä näen rakkaudenkipeänä ja olisi hyvä, jos miettisit aivan oikeasti sitä, mitä elämältäsi haluat.
ja sitten lähdet sitä kohden. voipi olla, että parikin asiaa muuttuu, sinä korjaat välit toiseen naiseen, joka oli ennen hyvin lähellä sydäntäsi. ja tämän miehen kanssa et pääse puuta pidemmälle, hän ei muutu miksikään, koska hänen on hyvä olla näin.
t: Keskiyö
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2171582- 1861571
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä441164Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad46858- 14730
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30721Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21720- 36691
Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .20656Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46617