Etsitään ohjelmoijaa mukaan uuteen nettiyrityshankkeeseen

jespertu69

Moi!

Etsimme motivoitunutta ohjelmoijaa, jonka palkkio on riippuvainen suoraan yrityksen menestyksen kanssa, joten tarjoamme omistusosuutta yrityksestä. Yritysidea on meidän mielestämme mainio ja meiltä löytyy kaikki muu nettiosaaminen paitsi ohjelmointi. Jos kiinnostuit, ota yhteyttä sähköpostiin [email protected]

Terv. Jesse

5

244

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • pönttö kasa

      Älä ihmeessä täältä etsi! Täällä lähes kaikki kommentoijat ovat pelkkiä ääliöitä.

    • -J

      No onko ehdotuksia paremmista foorumeista, kun itsellä vähän heikko tietämys niistä.

      • paperi ja kynä

        Alan yliopistot. Sielläkin on ilmoitustauluja.


    • Ohjelmoija

      Kannattaa kertoa että etsittekö kokopäiväistä ohjelmoijaa vai sivutoimista harrastelijaa. Lisäksi kannattaa vähän kuvailla että minkälaisesta uudesta nettipalvelusta on kyse jotta ohjelmoija tietää mitä tekniikoita pitää hallita ja että onko projekti lainkaan kiinnostava.

      Näillä nykyisillä tiedoilla projektinne menee kansioon jonka päällä lukee "nuorten miesten epärealistiset haaveilut äkkirikastumisesta uudenlaisella nettipalvelulla joka todellisuudessa on toteutettu jo kymmenenä eri versiona joista yksikään ei tuonut kehittäjilleen senttiäkään".

    • meidänporukkaa

      Voin lähteä johtamaan Windows-pohjaisia matalan tason juttuja, mutta joo sun pitää maksaa ensin 10000EUR käteistä jotta työt alkaa, että tiedän että olet tosissasi.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Muistatko kaivattusi

      Syntymäpäivän? Päivämäärä riittää. 🌹
      Ikävä
      130
      1926
    2. 121
      1385
    3. Postimerkki kirjeeseen ja kortiin maksaa jo 3 euroa!

      https://yle.fi/a/74-20229241 Kyllä tämä on järjetön hinta, Posti tuhoaa itsensä tällä hinnalla, täytyyhän Postin "Herro
      Maailman menoa
      140
      1160
    4. Keitä oli kunnanjohtajan erottajat?

      Kouluja ei ole varaa ylläpitää mutta johtajasopimukseen palaa 100000 euroa ja uuden johtajan hakuprosessi maksaa kymmeni
      Ilmajoki
      63
      1092
    5. Atte Harjanne usuttaa eläkeläisvihaan

      Karmeeta kuultavaa aamun uutislähetyksessä, kun Atte Harjanne, tunnettu eläkeläisvihaaja, suitsii sukupolvien välistä v
      Maailman menoa
      286
      1074
    6. Mulla on ikävä

      sua nainen ja niitä katseita ❤️ Lupaatko, että katseemme kohtaa taas?
      Ikävä
      49
      1059
    7. Miten pääsee ujon naisen pään sisään?

      Siis tosi tosi tosi ujon...
      Ikävä
      138
      1045
    8. Mene perheinesi arkkiin - kasteelle !

      Juutalaiset oli hyvin lapsirakkaita, mitään ehkäisyä ei käytetty. Perheissä oli paljon lapsia. Viiden koko perheen kast
      Kaste
      470
      927
    9. Milloin bikineistä

      Tuli juhla tai esiintymis asu? Pikkasen harkintaa vois käyttää. Bikinit kuuluvat uimarannalle. No, mitä maailman tähdet
      Maailman menoa
      94
      897
    10. Mä oon tyytyväinen, että ei ole enää tunteita.

      Samalla tajusin, että sun kohdalla tykkäsin enemmän niistä tunteista kuin sinusta persoonana. Halusin väkisin nähdä sinu
      Ikävä
      58
      829
    Aihe