Kuin itseään.Säälihän se semmoinen on.Minulla eräs ystävä,tai siis jo entinen ystävä.Ihan siis live-elämässä.Uuvuin kuuntelemaan hänen minä minä höpinöitään, ja jatkuvaa narinaa kurjasta elämästä.Minä sain aina soittaa hänelle, ja puhelut saattivat kestää,vaikka tunnin.No minähän kuuntelin tietenkin ihmisen murheita.Kertaakaan tämä ihminen ei kysynnyt minulta,hei mitä sinulle kuuluu?
Miksköhän aina törmään tämmöisiin rasittaviin minä minä ihmisiin? Mielummin olen yksin, ja kuuntelen linnun laulua ja vaivun omiin ajatuksiini.
Miksköhän aina törmään tämmöisiin rasittaviin minä minä ihmisiin? Mielummin olen yksin, ja kuuntelen linnun laulua ja vaivun omiin ajatuksiini.
Vastaukset 3
Vanhimmat
http://www.youtube.com/watch?v=pBBGqbvzKmQ&feature=related
Jaska se pitää myös linnuista. Hänellä on ihan ikioma papukaija.
Mene sinä vain syömään sitä pepe patukkaasi :)
Minusta tuntuu välillä, että olen tuollainen, kun olen niin pirun arka/ujo ja tunteiden näyttäminen on toodella hankalaa.