Jussi Parviainen SEKOSI
LOPULLISESTI?
20171
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
ei ole mitään uutta, vaan tuon safka:laisen mielen mujellukset ovat mutaa johon on jo totuttu. Onhan hän jo blogissaan ulostanut sairaskertomustaan varsin paljastavin sanankääntein. Niitä lukemalla ammattilainen pystyy päättelemään hyvin pitkälle sitä missä ollaan, ja minne ollaan menossa. Eli suljetulle, ja oven voi jättää kiinni.
Mielisairaalaan??. Ei varmasti pääse enää pois sieltä.
PORNOJÄTKÄ HOITOON.
Toivottavasti löytävät niin äkäiset litkut suoniin, että loppuu murheet LOPULLISESTI.
http://jussiparviainen.blogspot.com/
mitä ZONTAA!
Tuollaista suoltavaan ei mikään kevyt terapia tehoa.
Kannatan laaja-alaista kirurgista ratkaisua.
Taiteilijat käyvät aina ylikierroksilla joten pieni lepo on joskus paikallaan
Pornokommarille, suomensyöjä Johan Bäckmanin pikkukätyrille semmoinen hoito että blogissaan selvästi nähtävissä oleva tauti paranee?
Epäilen, että tuota vikaa ei taida pystyä korjaamaan enää kukaan tämän maailman tohtori.
Jussi Parviainen on joutunut tänään sairaalaan.
Ohjaaja Jussi Parviainen vietiin sairaalaan. (JOHN PALMÉN)
Vaimo Saana Parviainen vahvisti tiedon Iltalehdelle.
MTV3:selle Jussi Parviainen kertoi, että sairaalan joutumisen syy oli torstain ja perjantain välisenä yönä tapahtunut itsemurhayritys. Lääkkeitä syönyt mies tuli kuitenkin toisiin aatoksiin ja hälytti itse apua paikalle.
Ahkerasti blogiaan päivittävän Jussi Parviaisen viimeinen blogimerkintä on tiistailta. Tiettävästi Saanalle osoitetussa kirjoituksessa mies kertoo tunteistaan ja siitä, ettei ole nukkunut viimeaikoina.
- Tunnen ja tiedän vain että jotain tuhoutui päässäni. En ole enää valveilla, enkä pysty nukkumaan vaikka väsymys tuntuu jo tajuttomuudelta, kirjoittaa Parviainen blogissaan.
Jussi Parviainen on ollut sairaalahoidossa myös aiemmin unettomuuden ja eron aiheuttaman stressitilan vuoksi. Vuoden 2004 lopulla mies vietti lähes kaksi viikkoa sairaalassa. Lääkityksen avulla mies pääsi tuolloin kiinni normaaliin unirytmiin.
MTV3
NITA UKKONEN
[email protected]
Kummallinen avaus- otsikko. Kun hän tuli toisiin aatoksiin ja soitti itselleen apua, oli siis mielestäsi lopullinen sekoaminen. Olisi kaiketi pitänyt pysyä alkuperäisessä suunnitelmassaan, niion otsikkosi olisi ollu sopivampi.
Aikuinen mies leikkii ITSEMURHALLA!
VOIHAN VITTU!
Jussi Parviaisella on todella rankka elämänvaihe menossa, ja sanoisin että syy on hänen sexuaali addikti vaimonsa Saana Parviainen joka oli juontajana juuri seksi alan messuilla helsingissä.
Voin sanoa että herkkä taiteilijasielu ei jaksa tollasta ämmää. Salut.
http://www.iltalehti.fi/viihde/201111120102133_vi.shtml
No oma vikansa. Itsepä vaimonsa valitsi. Kuka leikkiin ryhtyy, se leikin kestäköön.
Rakkaus on sellainen tekijä, että se saattaa vahingoittaa pahemman kerran. Joop.
olet ihan oikeilla jäljillä Sanoisin, että nuori nainen on kusettanut Jussin ihan kuoleman porteille. Kyllä ämmissä löytyy. Ei liene monenkaan miehen ihanne, lapsensa äidiksi.
Niinno, tavallisen ihmisen unettomuutta harvemmin pääsee sairaalaan hoitamaan.
massa romahti mustaksi aukoksi, ja inhimillisyyden ripe yritti lopettaa kaiken.
Narsistinen tarve jatkaa mielenulosteensa levittämistä muiden kiusaksi kuitenkin esti ratkaisun.
Eikös se justiin menny naimisiin ja vakuutti onnellisuuttaan?
naiset juokse rahan perässä. Miksi nuori nainen menee vahan ukon kanssa naimisiin ? = RAHAN !
semmoisen sortimentin suutareita, että olisi saanut onnistua lopulta edes jossakin. Kun ei tuosta kirjallisesta urasta kertynyt langanpätkiä edes sen vertaa, että hänelle voisi ihan vakavissaan niistä neuloa kirjailijan manttelia.
Ja kuka tahansa kadulta revitty pultsari osaa riehua ja huutaa näyttelijöille että: Etkö sä s@@tanan pälli osaa toteuttaa mun visioita?
Kuka tervejärkinen täyttää blogiaan PORNOKUVILLA?
No EI KUKAAN.
Kun on äijä kestokumarassa kohti moskovaa. Jopa niin pahasti että sekoaa SAFKA:n nashitouhuihinkin mukaan vaatimaan bäckmanin kanssa suomen ja viron vastaista uutta isänmaallista voimanponnistusta...
Niin uusin tempaus on aivan luonnollista jatkoa, vaikka ei mennytkään aivan nappiin.
Parempaa tuuria ENSI KERRALLE.
Julkisuuden haussa panokset kovenee....