Siis Paavo Lipponen on sitä mieltä, että venäjä on liittymisillään natoon ja suomen pitää liittyä ?yhtäaikaa, tai ennen venäjää?
Paavo Lipponen on sitä mieltä, että pohjoisafrikan valtiot Libya, Syyria Egybti..... liittynevät eu-hun?
Kansalla on täysi oikeus tietää, mitä tarkalleenottaen Lipponen vihjailee.
Ei presidenttiä voi valita vihjailujen ja huhupuheiden perusteella!
Lipposen visioihin selvennystä pyydän!
faktat esiin.
2
<50
Vastaukset 2
- Nahkuri horisee
Oli autollaan kaupungilla:
katsoi että tuossahan oiva paikka pysäköintiin, kun tuommoiset valkoiset paksut viivatkin ohjaamassa. Ja ei ketään muita ollut siihen pysäköinyt.
Peeveli ! Paavo, se on suojatie ! - petturi se on.
Se on epätoivoinen, kun ei saanut eu-n korkeita virkoja, vaan isotpojat kusivat silmään mennentullen. Nyt se alkaa laulamaan kostoksi bildenberkiläisten lauluja julki ja kynnysmattona on taaskin suomen kansa.
Tuota örmyä suomen kansan pitää varoa yli kaiken.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo1661815Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.1541330Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset221975- 71887
- 55806
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus63757- 46755
- 89721
Martina avaa suhdettaan
IL 22.7: Martina avaa suhdettaan nuoreen Muhikseen. Nyt on jo vakavaa, on käyty syömässä Itä-Helsingissä. Onkohan muutt200667Martinan alamäki jatkuu
Surkeasti menee ... https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/f899cee6-e216-4bd1-be3e-c61f68e67a4c ”Surkeasti kulkee”149623