Onko vihreän liiton linja, tanssia ja lässyttää paskaa, sekä nostaa verorahoja eli palkkaa tyhjästä?
Miksi edutaja Toivola ei tee työtä
virkarikos?
888
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Kuultavasti tämän kiusaamisen jälkeen jää ansaitulle kuuden viikon sairauslomalle kaikin palkkaeduin. Myös valtakunnallinen media vaatii pääkirjoituksissaan pidättäytymään vapaaehtoisesti kansanedustajan työstä kunnes kivitys on ohi.
Jos joku hetero kertoisi kuinka häntä on haukuttu heteroksi niin paljon tulis saikkua?Kannattaa mennä lekuriin ja kertoo olevansa homo ja ,että kaikki kiusaa silloin saa saikkua.Kyllä pitää olla sekaisin ihmisen kun ilmoittaa olevansa hookkani.
"Miksi edutaja Toivola ei tee työtä"
Jos se on järkyttynyt..
Edustaja Toivola ajoi koko yön junalla Pekan kanssa ja sitten koko porukka pelasi cloori hoolia ,loppuillasta joku sai mustan pekan.
"kansan"edustaja J.Toivolaa ei näy kiinnostavan muu kuin että saa naamansa jokajumalan mediaan, TYÖ mahtaako kyseinen edustaja edes tietää mitä tuo sana tarkoitaa.
Naapuri kysäisi aamulla: Katoitko sapelitanssin?
Vihreät ovat hävinneet pelin, eikös niissä ohjeissa lue, se on hävinnyt jolle jää musta-pekka.
Toivola yrittää tulla vihreäksi,kun siitä ei tullut valkoista.On saanut itelleen valkosen orjan ,ne ei käytä kortsua koska ne ei saa lapsia,mutta yrittävät kovasta adoptio-oikeutta homopareille,toivoovat poikaaa,miksihän?