No ei ole taaskaan työttömät

persuvastustajat saaneet yhtään edes vähän järjellistä aloitusta aikaan "työpäivänsä" aikana.

Taas näköjään itketään kun viesti on poistunut,tämä on sitä tavallista itkua täällä.

Mutta jos voitte pahoin,niin hirttäkää itsenne - se auttaa masennukseen.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Palstan pari persuvastustajaa masentuu vaan entisestään,kun lukevat tuollaisia juttuja - älä masenna heitä liikaa,heillä kun on vaikeaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hehehehe kirjoitti:

persuvastustajat saaneet yhtään edes vähän järjellistä aloitusta aikaan "työpäivänsä" aikana.

Taas näköjään itketään kun viesti on poistunut,tämä on sitä tavallista itkua täällä.

Mutta jos voitte pahoin,niin hirttäkää itsenne - se auttaa masennukseen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu