KREIKAN SAARISTOSSA PAHA JÄRISTYS

CRETE, GREECE 5.3 rihteriä 2868 km Helsingistä 23.11.2011 Klo: 14:17

http://www.ukkosmyrsky.com/index.php?s=7seismologia
8161
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Onkohan yhteydet poikki Kreetalle. kun ei tule mitään tietoa ?

Äänestä

Näkyi tuossa Turkissakin Bosborin salmen tienoilla olleen myös järistys tänään.

Äänestä

Mikähän lääke poistaa maanjäristyksen?

Äänestä
  • Tosi on kirjoitti:
    " Mikähän lääke poistaa maanjäristyksen? "

    Kirjoitukseni "Mene uusimaan resepti, jos lääkkeet on loppu. " ei ollut tarkoitettu Sinulle, vaan yhdelle maailmanlopun ennustajalle, jonka viestin ylläpito on näköjään poistanut viestiemme välistä.

    Äänestä

Katainen tukee miljardeilla;)

Äänestä

Maanjäristysalueella on varmaankin ollut pelottavaa olla.

Äänestä

Zeus on vihainen kreikkalaisille nyt.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


.................... kirjoitti:

CRETE, GREECE 5.3 rihteriä 2868 km Helsingistä 23.11.2011 Klo: 14:17

http://www.ukkosmyrsky.com/index.php?s=7seismologia

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu