Tanssii homojen kanssa

en vieläkään vastust

Miksei voisi ensikaudella olla selvästi homoystävällistä ohjelmaa, missä olisi vain homokilpailijoita ja homotuomareita.
Tanssin ammattilaiset voisivat olla osasta heteroja, jos ei homoja löydy tarpeeksi.

Suomeen tarvitaan homokanava, joka on suunnattu vain homoille ja sieltä näytettäisiin vain homo-ohjelmia.

Vastineeksi toivoisin homovapaata heterokanavaa, olisiko se liikaa pyydetty?

2

160

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • vnvnbbbb

      Onko pakko olla tyhmä.

    • fkfkfkfyyrsdh

      No siihen vastapainoksi sitten myös "Tanssii heteroiden kanssa".... Miks pitää jaotella ihmiset seksuaalisen suuntautumisen perusteella? Samanlaisia ihmisiähän jokainen on, en ymmärrä:O Jos ap olet mies (hetero?) ja haluat ohjelman, jossa on pelkästään heteroita, niin mitä sua liikuttaa, vaikka joukossa olisi homo mies, ethän kuitenkaan niitä ohjelman hetero(homo)miehiä sillä silmällä katselisi, eikö sulle silloin ole pääasia, että naiset ovat heteroja ja niitä voit silmäillä? Vai minkä takia haluat tollaista?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Toiselle puolikkaalleni

      Sinulla ei taida olla kaikki nyt ihan hyvin? Minua itketti eilen kauheasti, sinunko itkuja itkin? Kyllä kaikki selviää j
      Ikävä
      49
      2258
    2. Pysy kaukana musta

      Ja kaikista mun läheisistä. Oon tosissani.
      Ikävä
      26
      1883
    3. Katu täyttyy askelista...

      Hyvää sunnuntaita ja hyvää jatkoa jos näin...Vettä sataa, mutta hyvä vaan, ainakin kasveille.
      Ikävä
      27
      1465
    4. Näin susta unta

      Teit siinä temppuja ja kurkit huomaanko. Niinkuin sun tarttis sitä epäillä. Öitä tuimalle!
      Ikävä
      15
      1309
    5. Kuvaile kaivattusi

      ulkonäköä. 💡
      Ikävä
      110
      1289
    6. Mitä hämminkiä Halkokarilla?

      Poliiseja ja ambulansseja pyörii, laukauksia kuultu.
      Kokkola
      18
      1035
    7. Tiedätkö nainen sen tunteen

      Kun toinen tulee jossain vastaan. Naama leviää hymyyn kuin hangonkeksi. Mulla on susta semmonen,tunne.
      Ikävä
      71
      954
    8. Kauniit ihmiset ei ole sinkkuja, se on karu fakta

      Ihmisessä on lähes poikkeuksetta aina jotain vikaa jos hän pysyy sinkkuna pitkään. Sori kun sanon tän näin suoraan, mut
      Ikävä
      107
      884
    9. Kristinusko - epätoivoinen yritys pelastaa ihmiset jumalalta

      Ei ole mitään sellaista, mitä pitää "pelastua". Lukuun ottamatta tietysti ”jumalan” (sen ei jumalan, joka väittää oleva
      Hindulaisuus
      333
      853
    10. Mikset päästä irti ja hae apua

      Mt ongelmiisi. En vaan voi ikinä enää luottaa sinuun, pelkään sinua ja toivon löytäväni jonkun muun. Rahaa sulla on saad
      Ikävä
      74
      846
    Aihe