tällä palstalla kun on niin masentavat aiheet niin pistetään jotain iloisempaakin välillä:
en ymmärrä minkä takia mutta en ole tähänastisen elämäni aikana koskaan vielä kokenut vastaavaa. Kaikki lähti siitä että yritin nukkua muttei nukuttanut vaan kassit painoi ihan jäätävästi ja tuntui että nyt on pakko vähäsen kätellä. "homma nopeesti pois ja sit saa nukuttua"
Sitten tunsin kun sain aivan käsittämättömän erektion. Tuntui että taju lähti. Kuitenkaan en lauennut ihan heti, mutta kun laukesin, sitä tavaraa tuli aivan ihmeellisen paljon ja miten kauas se lensikään. Tuntui ettei sen tulo lopu ollenkaan.
Käänsin kylkeä ja yritin nukkua.
Erektio ei laantunut vieläkään. Meni kaksi minuuttia ja totesin, että koskaan ei ole ollut tällaista tilannetta, että keho suorastaan vaatii uusintaa. Mitäpä minä siihen, uudestaan vaan.
Tällä kertaa fiilis oli jopa parempi kuin ensimmäisellä. Nyt kesti paljon vähemmän aikaa kun laukesin taas, tavaraa tuli vieläkin aivan käsittämättömän paljon ottaen huomioon kuinka paljon sitä oli jo tullut. Tunne taas oli melkein parempi kuin ensimmäisellä kerralla.
Mitä tapahtui seuraavaksi?
Menin turhautuneena tupakalle kun ei uni nyt tullutkaan. Join kahvia vähäsen. Kävin kusella. Kävin koneellakin ja kävin aivan piruuttani pornosaitilla. Lopun arvaattekin.
Olen tällä hetkellä juuri aloittanut uuden parisuhteen, mutta emme ole harrastaneet seksiä (haluaa edetä hitaasti) ja en ole tosiaan hetkeen aikaan itseäni tyydyttänytkään sitten. Luulen että tässä on syy perimmiltään.
Nyt olen niin fiiliksissä etten saa jo senkään takia enää nukuttua !
kivaa olla nuori ja viriili
höyläkone90
0
207
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu4463839Tässä totuus jälleensyntymisestä - voit yllättyä
Jumalasta syntyminen Raamatussa ei tässä Joh. 3:3. ole alkukielen mukaan ollenkaan sanaa uudestisyntyminen, vaan pelkä3181652- 1161486
En kadu sitä, että kohtasin hänet
mutta kadun sitä, että aloin kirjoittamaan tänne palstalle. Jollain tasolla se saa vain asiat enemmän solmuun ja tekee n891444Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi991378Oisko mitenkään mahdollisesti ihan pikkuisen ikävä..
...edes ihan pikkuisen pikkuisen ikävä sulla mua??.. Että miettisit vaikka vähän missähän se nyt on ja oiskohan hauska n591336- 501266
Helena Koivu : Ja kohta mennään taas
Kohta kohtalon päivä lähestyy kuinka käy Helena Koivulle ? Kenen puolella olet? Jos vastauksesi on Helenan niin voisi931204- 441049
Au pair -työ Thaimaassa herättää kiivasta keskustelua somessa: "4cm torakoita, huumeita, tauteja..."
Au pairit -sarjan uusi kausi herättää keskustelua Suomi24 Keskustelupalvelussa. Mielipiteitä ladataan puolesta ja vastaa331047