kuinka monta

Kuinka monta viherhiipparipressaehdokasta tarvitaan yhteen Suomeen?
Näköjään ainakin kolme.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

suomella ei ole piudeeseen varaa

Äänestä

Kokoomuksen puistoosasto haluaa säväyttää meitä, mut aika huonoin tuloksin...
Ei taida enää mennä läpi tollainen kulissijuttu...

Salkkarielämällä ei taida oikein elää, kun ne elättäjät lähtee muille maille.

Äänestä

Kokoomuksen backuppi jutut..

Puistopuolue, eli vihreät... Haavisto
Rkp.. Biaudèt
Kd....Viikonloppuäiti, asuu Brysselissä, isä Marokkolainen
Kok...Niinistö
-0 ---Lipponen (pikkukokkare putkihommissa)
Arhinmäki menee kokkariköörissä niinkuin joku lammas

Wannabe kok.. Väyrynen

Siinäpä ne tais ollaki.. jaa sitten Soini yksin vastaan nuo.... (Ei ole vieläkään kääntänyt takkiaan)

Äänestä

Toinen vihje: Saavat yhteensä kymmenen prossaa kaikista äänistä ensimmäisellä kieroksella.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


näköjään kirjoitti:

Kuinka monta viherhiipparipressaehdokasta tarvitaan yhteen Suomeen?
Näköjään ainakin kolme.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu