Parviainen antaa tutaa näiden vanhojen puolueiden politikoille.
Jussi paljastaa erittäin kovia juoruja ja mitä tekee juorulehdet ja media.
Pysyvät hiljaa, ettei sana leviäisi..
Lukekaa Jussi Parviaisen blogi
26
1917
Vastaukset
- totuus ei pala
Ei mene demareilla ja kokoomuksella hyvin.
http://jussiparviainen.blogspot.com/
Kovat ovat Jussin esittämät väitteet ja saa nähdä
miten valtamedia näihin reagoi.- BLUE PILLS
PARVISHOURUILUA ?
- 12
Ohhoh, mikä blogi! Taitaa aikamonella julkkiksella korvia kuumottaa?
- tämä ei voi jatkua!
En tule enää uskomaan vaalipropagandaa mitä Kokoomus tekee, enkä heidän mustamaalaus kamppanioitaan tai yle-galluppejaan.
mulle riittää Sauli Niinistön salakavala ja likainen tominta ja hänen markan ryöstö ja euro-sekoilunsan.
http://www.uusisuomi.fi/kotimaa/113753-apu-niiniston-suosimalla-ritarikunnalla-hyvin-erikoinen-tausta
- No sense
Ei mene demareilla hyvin. Yksi kusee lentokoneessa housuihin ja tämä toinen arvovaltainen demari nimittelee junassa suomalaista naismatkustajaa venäläiseksi huóraksi. No sense
- OHHHOH
JA PAPPISDEMARILLA KAKSIMIELISIÄ JUTTUJA ???
- ei kai vain
Onko tuo sama Raimo Ilaskivi, joka pitää tätä blogia?
raimoilaskivi.puheenvuoro.uusisuomi.fi - dorkadonnerit
Nämä vanhat valtapuolueet ovat täynnä politiikkoja, joiden kaapit on täynnä luurankoja. Hyvä veli-järjestelmä, jossa jokainen suhari on velkaa toiselle suharille. Siksi kannattaa äänestää muutoksen puolesta ja antaa ääni vaikka perussuomalaisille, jotka eivät ole näihin demari/kokoomus kähmintöihin osallistuneet.
- PS:ssa
on monia entisiä Keskustalaisia, SDP:läisiä ja Kokoomuslaisia, onko nyt varma että heillä ei luurankoja kaapissa.
Mikä perussuomalaisten kanta on muuten Afganistanin huumeidenturvaamisoperaatioon?
- parviaisen tarinat
http://jussiparviainen.blogspot.com/
Parviaisen mukaan Kokoomuksen IKE vei Saksassa Suomen miesten maajoukkue-urheilijoita maksullisiin naisiin.. Kova on väite! - lähteekö linnaan?
kokoomus kanerva on pelle. On vaalirahasotkuja, tekstiviestikohuja salarakkaille ja hänestä tuntuu löytyvän kaikki ne ikävät ominaisuudet mitä rehellinen äänestäjä inhoaa.
- RÄYH.
vanhanenhan oli samanlainen!!!
- selvä.
Ai että persu lukee kommari Parviaisen blogia!
- PERUSPERSU
KUKAAN JÄRKEVÄ PERSU EI LUE PARVIKSEN JUTTUJA.....
- persupervoa
Mielestäni Parviainen on persu. Parviainen on lataamossa jatkuvasti, dokaa, nappeja syö kourakaupalla...jne. Parviainen heti kunniapersuksi!
- ei kiinnosta pätkää
miksi pitäisi lukea hullun blogi?
- Tervejärkinen
MIksi pitäisi lukea hommafoorumia?
- kysyn vaan.
Eikös Parviainen ole pöpilässä. Kuka sille on koneen antanu.
- Aurora 15
Osastoilla on nykyään koneet potilaiden käytössä.
- Äidinkieli
MIkä/mitä on *tutaa*?
- HÖPÖ HÖPÖ, PERSU !
Ei Parvainen mihinkään pysty
http://www.mtv3.fi/viihde/uutiset/muut.shtml/1446424/jussi-parviainen-edelleen-sairaalahoidossa - Soinista presidentti
Parviainen paljastaa mitä ja miten Suomen Vapaamuurarit sensuroivat suomen kansaa. Valtamedioiden johdossa istuu vapaamuurarit, jotka päättävät siitä mitä saa julkaista ja mitä ei.
- HUH HUH HUH !
Ei ole Parviaisella kaikki kotona.
http://www.hymy.fi/tasta-puhutaan/nyt-meni-jo-liian-pitkalle-jussi-parviainen-julkaisi-panovideon-saanasta - uistenn
Parviainen on hienosti käyttänyt mediaa hyväkseen markkinoidakseen elokuvaansa.
Aivan kuten rahasta tarkka Vesa Keskinen tekee. Ja te laumana juoksette skandaalien perässä. Tosin uskon parviaisen paljastuksien olevan ihan tosiakin
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Alle 15 oli
Arvasi että lapsi asialla hallin palossa. Surullista. Mutta jos osaa/kykenee käyttää tulentekovehkeitä niin pitää osata401440Mikä on kaivattusi ihanin ja ärsyttävin piirre?
Ja onko hän mies, nainen ja muun sukupuolinen? Mies. Huomaavaisuus. Kiireisyys. Joskus voi rentoutuakin.981365Riikka Purra: työttömät tulee velvoittaa töihin
Purra panisi työttömät tulevaisuudessa työskentelemään sosiaaliturvan saamiseksi, koska työllisyysaste ei muuten näytä l2971280- 1091115
- 191061
- 651048
Näin Ellen Jokikunnaksen Ralph-poikaa suojellaan julkisuudelta - Katso tuoreet kuvat Italiasta!
Ellen Jokikunnas ja Jari Rask ovat Ralph-poikansa kanssa kakkoskodissa Italiassa. Mukana on myös Unelmia Italiassa -kuva161029- 711012
Heh, persut = vassarit = 10,0 %
Minja tuli nyt jo Riikan rinnalle, sitten alkaa tekemään kaulaa. Molemmilta kympin arvoinen suoritus! https://www.hs.f176878Vihdoinkin lavatansseja tv:ssä - Juhannuksena tanssitaan, bändeinä Yölintu ja Komiat!
Jes, vihdoinkin lavatansseja taas televisiossa! Keskikesän juhlaa vietetään tänä juhannuksena Tuuloksen Kapakanmäellä ju18841