Putin panee bolshevikit koville

Oikea hetero venäjän johdossa pistelee kansan kielellä eurooppalaisia bolshevikkeja nurkkaan häpeämään.Putin jolla on kansan ehdoton tuki arvostelee konkurssimaita keskittymään omien velkojensa maksuu sensijaan että arvostelevat vapaata ja velatonta supervaltaa.
985
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

ulkona todellisuudesta nämä vanhat änkyräkommunistit ovatkaan:)

Äänestä
  • Olet tiedostamaton piilokommunisti joita kokoomus on täynnä.kokoomuskommunisteihin sopii yksi lause -siitä puhe mistä puute.juuri markkinataloudesta ja demokratiasta jokeltelevat piilokommunistit ovat verottaneet suomen ja lännen ihalle ja ovat monikansallistamassa kaiken mitä irti saa ,myös pohjaveden ja veronmaksukyvyn.Myös ikuisesta kasvusta hokevat pöyrot eivät tiedä kasvusta mitään kunhan puhuvat siitä mistä on puute ja nyt on velkarahasta .

    Äänestä

  • Kommunistikokkari kirjoitti:

    Olet tiedostamaton piilokommunisti joita kokoomus on täynnä.kokoomuskommunisteihin sopii yksi lause -siitä puhe mistä puute.juuri markkinataloudesta ja demokratiasta jokeltelevat piilokommunistit ovat verottaneet suomen ja lännen ihalle ja ovat monikansallistamassa kaiken mitä irti saa ,myös pohjaveden ja veronmaksukyvyn.Myös ikuisesta kasvusta hokevat pöyrot eivät tiedä kasvusta mitään kunhan puhuvat siitä mistä on puute ja nyt on velkarahasta .

    http://www.youtube.com/watch?v=AyWEBXUm_v4&feature=related

    Äänestä

  • Putinin äiti oli juutalainen ja se jopa hitmanin mukaan tarkoittaa sitä, että silloin myös Putin on juutalainen.

    Äänestä

Karatemies Put-In laittais vellihousu Kataloista turpaan niin lujaa, että Kaloinen itkis ja porais kurapaskat housuissa ja se olis sille ihan oikein.

Äänestä
  • Put-In on judoka.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


kissamies57 kirjoitti:

Oikea hetero venäjän johdossa pistelee kansan kielellä eurooppalaisia bolshevikkeja nurkkaan häpeämään.Putin jolla on kansan ehdoton tuki arvostelee konkurssimaita keskittymään omien velkojensa maksuu sensijaan että arvostelevat vapaata ja velatonta supervaltaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu