Taas rekka tappoi!

6270
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Rekan perseeseen,ei helvetti mitähän kamaa tämäkin oli vetäny?

Äänestä

Voi jessus.
Akka pysy pois nissanistasi ja tieltä. Vai rekka tappoi? Kyllä tuolla tavalla hengestään pääsee.

Äänestä

Nissan akka voi tunkea ne tampoonit pers rekään ja vetää vittunsa päähän.
Hyvä että kuoli,eipä jäänyt kitumaan.

Äänestä
  • Onnen elämä on tulla,kuolluksi nopeasti eikä kituvasti.Aloituksen aihe on niin perseestä kui voi olla,rekkakuskeja syytetään niin turhasta kuin vaan voi olla,monesti syyttäjä ei edes omista ajolupaa.

    Äänestä

Ei ole totta? Meinasin itse tehdä saman kuin aloittaja eli kirjoittaa "rekka tappoi" ja te otatte tuon vakavasti,ei voi olla.Tuohan on mitä parhain veto kaikista turhista rekan syyttelyistä eli vakavasta aiheesta huolimatta parasta huumoria !

Irvailua ainaiseen rekkojen syyttelyyn.

Äänestä

Minkänäköinen on tapporekka?????????????

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nissan akka kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2011120214866537_uu.shtml

100% rekan syytä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu