Todellinen gallup

Kaikille pöljille salaliittoteoreetikoille tiedoksi, että viimeinen todellinen gallup oli vaaleissa ja Kokoomus oli suurin. Kokoomus on ollut suurin myös näissä gallupkyselyissä sen jälkeen ja jopa lisännyt kannatustaan.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

höpön höpö, siellähän oli valelipukkeita, jo kuolleet oli änestäneet, että näin se kokoomus saa ääniä, samaa voi nytkin odottaa, siellä on jo niinistöllä valmiit lipukeet odottamassa laskentaa HAH HAH HAAAAA, jooo rehellistä on,,,

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei selityksiä kirjoitti:

Kaikille pöljille salaliittoteoreetikoille tiedoksi, että viimeinen todellinen gallup oli vaaleissa ja Kokoomus oli suurin. Kokoomus on ollut suurin myös näissä gallupkyselyissä sen jälkeen ja jopa lisännyt kannatustaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu