Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

gallub GALLUB gallub

nyt kertokaa peniksenne :

pituus :

ympärysmitta:

olisi tyhmää kirjoittaa oletko tyytyväinen penikseesi sillä kukaan ei ole _D

joten kysytään mieluiten pärjääkö
10150
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Sähän olet vielä enemmän kiinnostunut kulleista, kuin minä. Ei se mitään, mutta kai edes bi olet?
Olen tyytyväinen kaverini penikseen ja kaverikaann ei ole kehdannut sanoa, ettei ole minun tattiin tyytyväinen. Mitat ovat tasan 13,52cm kummallakin ja paksuus siinä 8-10,5 cm ympärysmitattuna.

Happy Now?

Äänestä

Joo, samoilla mennään.

tasan tarkkaan 13.52 senttinen löytyy täältäkin ja ympärysmittaa 10 senttiä

Äänestä

Pituus reilut 16 cm eli Suomeksi 13.52 senttiä.

Ympärysmitta 13 cm eli Suomeksi 10 senttiä.

Pienihän tuo.

Äänestä

Joo sama täällä pituus 20cm ja ympärysmitta 15cm,mutta aloittajan mieliksi täytyy sanoa ennenkuin kukaan muu kerkeää että perseestä mitattu pituus ja ympärys kaks kertaa mitta mulukun ympäri ja etusormi välissä eli pituus 13,52 ja 10cm ympärys!!!

Äänestä
  • Mulla 17cm, vaikka teillä monilla on 13cm ja persemittauksells sen saatte liki 20cm mittaan.

    Äänestä

  • Vitun ääliöille tiedoxi kirjoitti:

    Mulla 17cm, vaikka teillä monilla on 13cm ja persemittauksells sen saatte liki 20cm mittaan.

    Tulihan se sieltä....

    Äänestä

Pituus 23 cm ja paksuus kait about noin 15 cm. (Kaverin kans mitattiin mittanauhalla) Tuhti on, mutta kukaan ei oo vielä valittanu.

Äänestä
  • Ei oo valittanu? Et osaa käyttää. Kyllä tommosella lykkiessä pitäisi valitusta kuulua.

    Äänestä

  • kjhgjkl kirjoitti:

    Ei oo valittanu? Et osaa käyttää. Kyllä tommosella lykkiessä pitäisi valitusta kuulua.

    hah..hei...ei kannata täällä kovin vakavasti ottaa näitä seostuksia:)

    Äänestä

Totuus on että mulla on 37 cm ja se on ihan totta. Tulkaa vaikka mittaan jos ette usko. Rohkeesti vaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


GALLUB!! kirjoitti:

nyt kertokaa peniksenne :

pituus :

ympärysmitta:

olisi tyhmää kirjoittaa oletko tyytyväinen penikseesi sillä kukaan ei ole _D

joten kysytään mieluiten pärjääkö

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu