Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Voiko suuseksistä saada ns. "fritsun"?

Sain tässä yhtenä päivä elämäni ensimmäisen kerran suuseksiä. Itse olen jo pitkään ottanut suihin, mutta en ole aiemmin uskaltanut antaa itseäni nuolla.

Täytyy kyllä sanoa, etten uskonut sen kyllä sattuvan niin paljoa, mitä sattui. =( Kundi imeskeli klitorista todella kovaa, ja vaikka koetan sanoa, että hellemmin, niin ei se juurikaan helpottanut. Ja miten ihmeessä kieli voi olla niin kova väline? Kaikki ovat tähän asti ylistäneet suuseksiä ja sitä kuinka ihanaa se naiselle on. Onko vika sitten mussa?
73880
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

kaikki tykkää suuseksistä sulla on niin kovapkuorinen vittu

Äänestä
  • Nuo törpöt vastaukset ovat täyttä bullshittiä: vika ei todellakaan ole sinussa, vaan siinä toisessa osapuolessa. Suuseksi on hellää, hivuttavan ihanaa, joskus kylläkin rajuakin, mutta vain silloin kun sitä itse haluat niin. Tai niin sen pitäisi olla. Joku on ilmeisesti halunnut suorastaan purra sinut rikki... sekin joskus voi olla hekumallista, mutta vain kun tunnet suuseksin omaksesi monella muulla tapaa ja kun se toinen osapuoli osaa tulkita koko ajan, mikä sinusta tuntuu hyvältä ja mitä SINÄ haluat. Siitä on kysymys suuseksissä(kin).

    Äänestä

  • auts kirjoitti:

    Nuo törpöt vastaukset ovat täyttä bullshittiä: vika ei todellakaan ole sinussa, vaan siinä toisessa osapuolessa. Suuseksi on hellää, hivuttavan ihanaa, joskus kylläkin rajuakin, mutta vain silloin kun sitä itse haluat niin. Tai niin sen pitäisi olla. Joku on ilmeisesti halunnut suorastaan purra sinut rikki... sekin joskus voi olla hekumallista, mutta vain kun tunnet suuseksin omaksesi monella muulla tapaa ja kun se toinen osapuoli osaa tulkita koko ajan, mikä sinusta tuntuu hyvältä ja mitä SINÄ haluat. Siitä on kysymys suuseksissä(kin).

    Mulla kävi vähän aikaa sitten ihan samoin.
    Mies oli niin kai innoissaan, et
    satutti mua enemmän, kun tuotti nautintoa.
    Paikat meni vähän rikki. Mut on niitä miehiä,
    jotka osaa olla helliä, suurin osa.
    Toivottavasti seuraava kerta on sulle
    mieluisampi.

    Äänestä

Miehessä nyt vikaa. Ei sitä kieltä tarvitse niin jäykkänä pitää - johan siihen tulee suohikohjuja, tai kramppeja vähintään.
Hellästi pehmeällä märällä kielellä, eikä klittaan tarvitse välttämättä koskea lainkaan, eikä sitä ainakaan imetä älyttömästi.
Kun taitavasti pyörittelee kieltä vierellä ja ympärillä, niin hyvältä tuntuu.
Ei tee pahaa, jos mies muistaa käydä hakemassa alhaalta vähän kosteutta ja levittelee sitä ympäriinsä. Saa niitä sormia sisäänkin työntää samalla, kun nuolee.
Jos mies ei halua oppia, niin vaihda miestä. Jos hän pitää kovakouraisuudesta, niin voithan ottaa suihin hampaiden kera!

Äänestä

Sulla kävi harvinaisen huono tuuri. Luultavasti tuollaisia miehiä on vain 1 sadassa. Kenties kaveri on itsekin ollut hommassa hieman kokematon. Toivottavasti ei vaan ollut sinun vakiomiehesi.

Pimpin kanssahan pitää olla hellä. Kielellä voi hyväillä ensin huulia ja kevyesti koskettaa klitorista. Samalla voi vaikka käsillä hyväillä naisen vatsaa, silittää. Kielen voi upottaa kevyesti kapeana huulten väliin tai sitten voi nuolla leveällä kielellä suoraan huulten päältä. Minun tuttavillani on ainakin toiminut pelkkä kevyt klitoriksen puristus huulilla ja kevyttä voimaa käyttäen. Noista voi keskustella partnerin kanssa ja kokeilla.

Naiset varmaan tietää paremmin mikä toimii mutta älä ihmeessä lopeta nuolettamista. Mikään ei ole niin ihana näky kuin katsoa häpykummun takaa naista joka nauttii nuolemisesta. Se on hauska lisämauste johon ei kuulu mustelmia.

Äänestä

Klitorista pitää hellästi kosketella kielellä! Poikaystäväsi oli osaamaton.

Äänestä

Vika ei todellakaan ole sinussa, ääliö ukko jos ei tajua että pitää olla hellä sinulle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nainen27 kirjoitti:

Sain tässä yhtenä päivä elämäni ensimmäisen kerran suuseksiä. Itse olen jo pitkään ottanut suihin, mutta en ole aiemmin uskaltanut antaa itseäni nuolla.

Täytyy kyllä sanoa, etten uskonut sen kyllä sattuvan niin paljoa, mitä sattui. =( Kundi imeskeli klitorista todella kovaa, ja vaikka koetan sanoa, että hellemmin, niin ei se juurikaan helpottanut. Ja miten ihmeessä kieli voi olla niin kova väline? Kaikki ovat tähän asti ylistäneet suuseksiä ja sitä kuinka ihanaa se naiselle on. Onko vika sitten mussa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu