Väyrynen on ahkera mies, on tehnyt ja tekee oikeaa työtä kansalaisten hyväksi.
Ei tulisi mieleenkään äänestää Niinistöä, sen suurin ansio on itsensä pelastaminen hukkumiselta siellä Thaimaassa.
Ja senhän tietää, että MITÄ VARTEN sekin siellä ramppaa!
Ei tulisi mieleenkään äänestää Niinistöä, sen suurin ansio on itsensä pelastaminen hukkumiselta siellä Thaimaassa.
Ja senhän tietää, että MITÄ VARTEN sekin siellä ramppaa!
Vastaukset 6
Vanhimmat
Väyrysestä en halua presidenttiä, eikä valta-osa suomen kansasta. Ei vaan natsaa ollenkaan millään alueella. Keskustalaisista eivät äänestä Väyrystä kuin osa.
Pieni osa.
Haista very long pussy.
emännältä puuttuu?
Kun noin suuttuu?
se pussy. Jalkojen välissä on vain tyhjä nahka, johon jäi kasvamatta kikkeli. Sellainen se meidän Emäntä 56 on. Tunnettu täällä myös Sonnimiehenä ja Kapteeni evp:nä, mutta ei siinä ole sonnia tai kapteenia sen enempää kuin emäntääkään.
Että pitäskä meilläkin olla kuninkaallinen pariskunta, kuten on värkätty oikein muki, kuin parhaillakin kuninkaallisilla?? Aikamoinen naurunpyrskähdys tuli...mutta ääniä ei tule tuolla, käy päinvastoin.
http://www.iltasanomat.fi/presidentinvaalit/vayryset-kuin-kuninkaallisia-huikea-vaalituote-markkinoille/art-1288434357650.html
Muistan sinut rehevä emäntäni. Ah, miten haluaisin kiihkeitä keskustelutuokioitamme taas!
Monta suudelmaa!