Naisten isojalka ja sukkamehu

snifferboy.

Nousen aivan pilviin kun pääsen haistelemaan naisten hikisiä sukkia. Olen huomannut yleensä että mitä isompi nainen, sen enemmän ne haisevat. Kiihottavinta on riisua hikiset korkokengät naisen jalasta ja ottaa heti nailonit nenään. Haju pölähtää jo siinä vaiheessa kun jalan ottaa pois kengästä. Yksi hyvä kokemus oli kun makasin lattialla 180cm 100kg nainen dominoi, piti yli 40-numeron korkokenkää naamani päällä ja sitten haistatteli hikistä jalkaansa. Shoppailun ja urheilu suoristusten jälkeen naisten jalat haisevat myös. Oon tämän fetissin kautta mieltynyt isoihin naisiin (amazooneihin).

9

1755

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • snifferboy.

      Samalla runkkailen ja sitten otan naisen aktiin. Seisokki on niin kova että nainen saa orkkuja jopa normaalista seksistä.

    • Peppuseksi
      • footboy

        Minua on myös naisen hikiset sukkamehuiset jalat kiinnostaneet.aina
        Päivän pari käytössä olleet sukkahousut on parhaat
        Olen myös päässyt niitä jalkorjana palvomaan monta kertaa,tekisin sitä vaikka päivittäin jos olis mahdollisuus,maksaisin vaikka siitä.
        Pidän siitä että kaunis nainen nöyryttää minua jalkaorjana väkisin
        Alastomana ja sidottuna lattialla makaamassa seksikkäiden jalkojen edessä on kuin olis paratiisissa.
        Niitä kun joutuu nuolemaan,maistelemaan,nuuhkimaan ah niin ihanaa
        Tykkään myös varpaiden imeskelystä ja varpaan välien nuolemisesta
        Nainen nauttii ja lukee sillä välin vaikka kirjaa,katsoo telkkaria kiirettä ei ole.
        Ja minä raukka nuolen ja imeskelen kuin viimeistä päivää
        Ai kun pääsis taas pian jonku luo

        [email protected]


    • footdominoitava

      Nahkaiset korkokengät ja nilkkurit hikeennyttävät jalat varmasti. Vieläkun saa nenään ne mehuiset sukat ja mieluiten nylonit. Vielä että nainen pakottaisi niitä nuuhkimaan ja nuolettamaan varpaansa.

      • Anonyymi

        Ai jumanklavit.Ei ihanampaa,kuin naisen pohjistaan likaiset pissantuoksuiset nylonit.-Ihana nuuhkia naisen aitoa lemmentuoksua😋👍👍👍


    • underfeet.

      Sukkikset, hame ja korkkarit. Niihin pukeutunu nainen pään vieressä, eikä päästämässä mihinkään on taivaallista. Mukavempaa on nuuhkia sukkisvarpaita avokkaista ja maata lattialla, sitte ku ne ovat vielä oikeen hikiset niin nam!

    • Kinnuneeen

      Itselläni on vahva fetissi naisten likaisiin (siis kunnolla haiseviin) sukkiin. Harmi vaan, ettei mistään tunnu saavan todella haisevia sukkia.

      Jos jotakuta kiinnostaa lueskella blogiani aiheesta ja vähän aiheen vierestä, niin;

      http://kinnusen.blogspot.com/

    • smellysock

      mukavat tuoksut saa kun nainen kopristaa varpaat nokan ympärille. Se on huumaava olotila

    • Anonyymi

      Minä haistelen anopin sukkahousuja aina, kun on mahdollista. Anopilla on voimakas jalkahiki ja sukkahousujen teräosat, varsinkin varpaiden kohta tuoksuu mahtavalta. Voi kun joskus pääsisi nuolemaan ja imemään anopin punakyntisiä varpaita...

    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Joskus mietin

      miten pienestä se olisi ollut kiinni, että et koskaan olisi tullut käymään elämässäni. Jos jokin asia olisi mennyt toisi
      Ikävä
      24
      4636
    2. Miten reagoisit

      Jos ikäväsi kohde ottaisi yhteyttä?
      Ikävä
      88
      3724
    3. Ryöstö hyrynsalmella!

      Ketkä ryösti kultasepänliikkeen hyryllä!? 😮 https://yle.fi/a/74-20159313
      Hyrynsalmi
      48
      3095
    4. Olisiko kaivattusi

      Sinulle uskollinen? Olisitko itse hänelle?
      Ikävä
      54
      2667
    5. Ihana nainen

      Suukotellaanko illalla?☺️ 🧔🏻🫶
      Ikävä
      51
      2599
    6. Mitä haluaisit sanoa

      Nyt kaivatullesi?
      Ikävä
      205
      2597
    7. Sukuvikaako ?

      Jälleen löytyi vastuulliseen liikennekäyttäytymiseen kasvatettu iisalmelainen nuori mies: Nuori mies kuollut liikenne
      Iisalmi
      32
      2390
    8. Ootko koskaan miettinyt että

      miksi kaivatullasi ei ole puolisoa?
      Ikävä
      152
      2328
    9. Huomenta ihana

      Mussu ❤️.
      Ikävä
      31
      1945
    10. Avustettu itsemurha herättää vahvoja tunteita - Laillista Sveitsissä, ei Suomessa

      Hilkka Niemi sairastaa harvinaista PLS-sairautta. Hilkan on elettävä loppuelämänsä parantumattoman sairauden kanssa, jok
      Maailman menoa
      108
      1529
    Aihe