Gallup

Miksi joku haluaa olla feministi ja mikä se sitten on

vastakaa niin juoppokin saa asiasta selvää

kippis......
2204
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Munattomia ihmisiä, jotka yrittivät leikkiä miestä. Siinä onnistumatta vaivuttiin sitten syvälle katkeruuden suohon, ja nykytilanne on mitä on.

Älä ota vakavasti heidän suoltamisiaan, eivät ole tässä maailmassa. Toisaalta kaikki feministit eivät olet täydellisen menetettyjä, eli ei heitetä toivoa.

Äänestä

kun näkee miten täällä porukka saa herneet nenään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Juoppo kirjoitti:

Miksi joku haluaa olla feministi ja mikä se sitten on

vastakaa niin juoppokin saa asiasta selvää

kippis......

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu