Salaisuuteni on että perhepäivä hoitajani mies oli pedofiili ja tykkäsi meistä tytöistä näin ollen vähän liikaa kun olin pienennä siellä hoidossa. EN ole tästä kellekään kertonut. Ja äijäkin on niin vanha että kuolee kohta. Älkääkä sanoko että puhu siitä jollekkin. Mitä sitten jos vaikka puhuisinkin. Ei se peruuta sitä mitä tapahtui.
Näyttelen onnellista. Nykyään olen jo nuori aikuinen. Koitan kovasti hymyillä ulospäin mutta oikeasti halvan vain kuolla. Mietin sitä joka päivä, kuolemista. Koska päivisin mikään ei tunnu miltään . Ja öisin pelkään nukkumista, ja sitten kun nukun, painajaisia pelkkiä painajaisia. Ja ne jatkuvat kun herään. En päästä ketään lähelleni olen aina yksin. Ihmiset ovat ällöttäviä. En pidä kenestäkään enkä mistään. Mikään ei tunnu miltään. Kukaan ei halva muutakuin seksiä ja rahaa. paskaa.. Olen kyllä harrastanut seksiä nyt aikuisuuden kynnyksellä mutta ei sekään tunnu miltään. EI kerrassaan yhtikäs miltään. Mitä jos vain tappaa itsensä olisiko se muka oikeasti niin paha asia.
Meinneisyys
Eläin88
3
530
Vastaukset
- valon kantaja
Miksi ottaa henki itseltään? Elämä vielä tuo sinulle kauniimmat puolensa.Vaikenemalla asiasta teet itsellesi vaan pahan olon..Mies pitäisi saada vastuuseen vaikka tapahtuneesta on aikaa..edes vaikka kohtaamaan tekonsa jos ei rikosesta enää tuomita,,,Tulet tarvitsemaan terapiaa ja voisit otttaa yhteyttä Naisten tukikeskukseen..Sieltä saisit ilmaista lakiapua ja tukea..Voimia tehdä asia joka sinun pitää tehdä-päästääksesi eteenpäin..
- Eläin88
Ei ole mitään eteenpäin. EI ole ikinä mitään eteenpäin.
- jk
älä tapa itseäsi
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin kun katsoit salaa ja
Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku504154Katu täyttyy...
Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt351959Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.
Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj1531346- 1541232
Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."
No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti421024- 192992
Sari Multala teki "riikkapurrat"
Sekoili humalassa Ruisrokissa kuten Purra Lohjan torilla. Kovia dokaamaan nuo nykyiset ministerit.229976- 80947
- 55820
Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"
Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm122815