Meinneisyys

Eläin88

Salaisuuteni on että perhepäivä hoitajani mies oli pedofiili ja tykkäsi meistä tytöistä näin ollen vähän liikaa kun olin pienennä siellä hoidossa. EN ole tästä kellekään kertonut. Ja äijäkin on niin vanha että kuolee kohta. Älkääkä sanoko että puhu siitä jollekkin. Mitä sitten jos vaikka puhuisinkin. Ei se peruuta sitä mitä tapahtui.

Näyttelen onnellista. Nykyään olen jo nuori aikuinen. Koitan kovasti hymyillä ulospäin mutta oikeasti halvan vain kuolla. Mietin sitä joka päivä, kuolemista. Koska päivisin mikään ei tunnu miltään . Ja öisin pelkään nukkumista, ja sitten kun nukun, painajaisia pelkkiä painajaisia. Ja ne jatkuvat kun herään. En päästä ketään lähelleni olen aina yksin. Ihmiset ovat ällöttäviä. En pidä kenestäkään enkä mistään. Mikään ei tunnu miltään. Kukaan ei halva muutakuin seksiä ja rahaa. paskaa.. Olen kyllä harrastanut seksiä nyt aikuisuuden kynnyksellä mutta ei sekään tunnu miltään. EI kerrassaan yhtikäs miltään. Mitä jos vain tappaa itsensä olisiko se muka oikeasti niin paha asia.

3

649

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • valon kantaja

      Miksi ottaa henki itseltään? Elämä vielä tuo sinulle kauniimmat puolensa.Vaikenemalla asiasta teet itsellesi vaan pahan olon..Mies pitäisi saada vastuuseen vaikka tapahtuneesta on aikaa..edes vaikka kohtaamaan tekonsa jos ei rikosesta enää tuomita,,,Tulet tarvitsemaan terapiaa ja voisit otttaa yhteyttä Naisten tukikeskukseen..Sieltä saisit ilmaista lakiapua ja tukea..Voimia tehdä asia joka sinun pitää tehdä-päästääksesi eteenpäin..

      • Eläin88

        Ei ole mitään eteenpäin. EI ole ikinä mitään eteenpäin.


    • jk

      älä tapa itseäsi

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      67
      1262
    2. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      42
      911
    3. Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että
      Maailman menoa
      342
      729
    4. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      116
      680
    5. Rakastan häntä

      Jumala, rakastan häntä. Haluan olla hänen omansa. Hänen vierellä. Halata häntä.
      Ikävä
      52
      670
    6. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      116
      646
    7. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      638
    8. Naiselle Kuuleppa Tämä

      Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä
      Ikävä
      38
      615
    9. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      76
      592
    10. Onko mun toinen

      Puoliskoni täällä, huhuuu 😍❤️ Ihanista ihanin 😚😚
      Ikävä
      56
      584
    Aihe