euroopan eniten kun Suomessa on suhdeluku 5 / 100 000 lasta niin esim. Ruotsissa on 0.6 / 100 000 lasta kohdin ! Missähän vika , eikö tuo kerro KOKO totuutta FEMINISMIN VOITTOKULUSTA !!! On mahtavaa olla SUOMALAINEN !
SUOMALAISET ÄIDIT TAPPAVAT LAPSIAAN
Rääkyy
6<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Mutta entä suomalaiset lapset äitejään? Onko sellaista tilastoa ja onko se suhteessa ruotsiin samanlainen?
On siis tullut esille että suomalaiset äidit tappavat lapsensa useammin kuin muualla, suhdelukuna 5/ 100 000 lasta kohden. Niin tämän asian psykologinen vastaus löytyy naisen alitajunnasta, joka ei ole kuitenkaan aina määriteltävissä pahuuden nimiin, vaan äiti on yleensä enemmän epätoivoinen lapsensa suhteen.
Kyse on alkuperäisestä kanta Arjalaisesta vaikutuksesta ihmisessä, aivan kuten kettu saattaa syödä poikasensa. Salut.
Ei ole tervettä tuollainen arjalainen vaikutus. Oikeampi ratkaisu on ottaa lapsi huostaan ja edelleen sijaisperheen kautta hyvään kotiin.
Tässä yksi syy, miksi samaa sukupuolta olevien parisukuntien olisi hyvä saada adoptoida. Nykypäivänä on jo olemassa samaa sukupuolta olevia perheitä, yksikään lapsi ei ole kohdannut väkivaltaista kuolemaa. Lapsi on aina ollut toivottu.
sukupuolta olevien lapsistahan noita häiriityneitä vasta kehittyy , ei voikuin ihmetellä miten sairas tämä yhteiskunta kun antaa lapsen kasvaa tuollaisessa ympäristössä !
Normaaleja lapsia on tähän asti kehittynyt sateenkaariperheissä. Eikä ketään lasta ole murhattu.
Adoptiolaki heti voimaan!
Tämä tähtää vain Suomen mamutukseen ja siihen, että homot (jotka ovat vihreitä) saisivat tuoda mamuja maahan. Suomesta kun ei adoptaitavia paljon löydy. Afrikasta löytyy sitäkin enemmän.
Siinä on kupletin juoni.