Loistavaa, kohta saamme nautti mukavaa viihdettä kotisohviltamme käsin, katsoa popcornien kera kun turbaani täräjää Iran nimisessä islamistisessa periferiassa.
Tämän teille tarjoaa Israel;)
http://yle.fi/uutiset/ulkomaat/2011/12/israel_perusti_esikunnan_asevoimien_kaukoiskuille_3108131.html?origin=rss
Tämän teille tarjoaa Israel;)
http://yle.fi/uutiset/ulkomaat/2011/12/israel_perusti_esikunnan_asevoimien_kaukoiskuille_3108131.html?origin=rss
Vastaukset 6
Vanhimmat
Thanks!
Pyhän Israelin armeija lyö kuin lyökin vihollisen kuin vihollisen, uskokaan tai älkää. Näin tässä tulee käymään. Taas.
Ei Israelin rahaton luuseriarmeija uskalla hyökätä enää mihinkään! Mutta kyllä
Haloska uskaltaa.
-- Jope Ruonansuu--Tarja meistä on rautaa
Merkille pantava oli Israelin lausunto, jossa he sanoivat "ydinasein varustettu Iran On mahdottomuus" .
Se viittaa erittäin vakavasti siihen, että Iran ei tule koskaan saamaan ydinasetta, koska Israel pitää siitä huolen.
ja jos Iran on siinä asiassa pässi, niin se maa saa katkerasti katua pässimäisyyttään,- se on varma asia.
Mutta valitettavaa on se tosiasia, ettei pässit opi mitään !
Raamatun mukaan Kipa(jarmulka) http://fi.wikipedia.org/wiki/Kipa tärähtää päästä, jos Israelilaiset hyökkää maansa ulkopuolelle.
ei mitään epäselvää:
"ydinaseilla varustettu Iran on mahdottomuus, olemme päättäneet pysäyttää sen (kehityksen) ja kaikki vaihtoehdot ovat pöydällä"