Siskoni on noita jatkuu sit taas 23.8.04 Jos nyt
oikein muistin. :) Eli muistakaa kattoo, sillä
sillo alkaa 5tk. :) Charmed Is A Best!
P.S: Ettikää www.google.fi sivulta hakusanalla:
Siskoni on noita. Sielt avautuu IHANII sivui. :)
Paljon tietoa Charmedista jne...:) Menkää ihmees.
Terv, Piperies
Siskoni On Noita Is A Best!
6
401
Vastaukset
- Soul-Of-Zidane
Eiköhän kaikki tienny ton jo? Ja sekin on kuullutettu jo useesti palstalla.. :l
- Koia
Se on is THE best, ei A best...
- Piperies
MITÄ SIT JOS ON KUULUTETTU USEASTI, MITÄ SIT JOS LAITOIN: SISKONI ON NOITA IS A BEST? >:(
SE ON MUN OMA ASIANI, EI KAIKIST TARVI HUOMAUTELLA. VAA ISOT 18VUOTIAAT PASKAT KAKARAT TEKEE NOI. :p SE OLI VAA KYLMÄ TOSUUS SENKIN KALKKUNAJALAT!- *Piper*
Jos nyt ärsytän,mutta oletko ikinä kuullut sellaisesta näppäimestä kuin Caps Lock..? Ei mutta,tuo on jo kyllä Capsin sanonko mitä..;)
Kalkkunajalat..?Voi mikä sutkaus,tiedän kyllä parempiakin,varsinkin kun joudun kuulemaan serkultani kaikkia mahdollisia..xD - Överi
*Piper* kirjoitti:
Jos nyt ärsytän,mutta oletko ikinä kuullut sellaisesta näppäimestä kuin Caps Lock..? Ei mutta,tuo on jo kyllä Capsin sanonko mitä..;)
Kalkkunajalat..?Voi mikä sutkaus,tiedän kyllä parempiakin,varsinkin kun joudun kuulemaan serkultani kaikkia mahdollisia..xDNo todellakin voi että ku tälläsestä ny vielä keskustellaanki.... ja vielä riidelläänki... aika perseestä... ja lapsellista..... eikä ny kannata ruveta tosiaan tarttua pikkuasioihin ... se tosiaan ärsyttää muitaki lukijoita. Eip muuta :)
- sara
moikka..ootko säkin kova siskoni on noita fani?? mä oon keräilen kaikkea siskoni on noita krääsää.. ja ne sivut mitä googlesta löytyy on IHANII... moi..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain17310661Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-8510159Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin2325599Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.1784438- 1712905
Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia
Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom1262898L/OVER ikuisesti minun
Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin381706Mitä voisit miehenä tehdä?
Suojellaksesi kaikkia naisia ja että heillä olisi juuri sinun käytöksen takia edes vähän turvallisempaa. Mitä miehenä2981308Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!
Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov41142Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!
Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi161074