Yhtä paljon kuin tän palstan seisokissa isoihin eli päälle 16cm kulleihin.
Uskon joulupukkiin
Joulupukki joulupukki
560
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
denial denial denial denial denial denial denial denial denial denial denial denial denial denial denial denial denial denial denial denial denial denial denial denial denial denial denial denial denial denial denial denial denial denial denial denial denial denial denial denial denial denial denial denial denial denial denial denial denial denial denial denial denial denial denial denial denial denial denial denial denial denial denial denial denial denial denial denial denial denial denial denial
Ihan kuin pienet tuppipippeli pojat täällä keskustelis. Hym, mutta täähän on K-18. Täytyy siis olla munattomat miehet - ilmeisesti.
Munattomiahan nää on selkeesti, kun jokaisella muka kaamee mela ja tarve todistella ja provota toisia pienen munansa kansaa painivia tällaisella luuseripalstalla.
Mees ny vaan ootteleen pukkia,tiedä vaikka tois sulle penis jatkeen lahjaksi,kait olet lahjatoiveisiisi laittanut!!!
Minäkin uskon joulupukkiin yhtä paljon kuin 13,52 keskimttta "tutkimuksiin"
Uskokaas nyt, 16 cm ei ole iso, se on normimitta.
Sen verran olen munia nähnyt, vaikka eivät ole erektiossa olleetkaan, että tuon pystyn sanomaan ja tällä palstalla on muillakin ollut samankaltaiset havainnot.