7 kausi alkaa raivosalla naimisella thanksin pojan vierellä. Tätä paskaa ei pelasta enää ku trinity killerin paluu. Kelasin varmaa varttii ton viimesen jakson. Hyi vittu. Professorissa oli ainesta, kusi senkin kirjottajat.
Dexterin poika kuoli vikassa jaksossa : ( Surullista
12
2495
Vastaukset
- 17+17
Törkeetä rahastusta ja ihmisten halveksuntaa suoltaa tollasta paskaa. Michael C Hall sen olonen et otetaa rahat pois. Ei oo hahmos enää mitää intohimoo. Samaa roskaahan se 5 kausiki jo oli. Kuittaa ihan mukavat dollarit per jakso.
- 15+2
Ei todellakaa tuu 8 kautta. Pistetää ens kaudella pakettii ku ketää ei enää kiinnosta.
- Teksteri
Paskaa jauhat. Dexterin poika ei kuole, ja sarjan taso säilyy kyllä, vaikka kuudes kausi pienoinen notkahdus olikin. Kahdeksas kausi on viimeinen ja se kyllä tehdään. Ainakin minua kiinnostaa hyvin paljon.
- No Dexter for me
Kaverini suositteli tätä sarjaa kun en ollut ikinä kattonut ja niimpä ostin 1.kauden ja sipsit ja limut nokan alle ja eiku kattomaan...meinas mennä kyllä pottulastut väärään kurkkuun ja limut tuli nenästä ekaa jaksoa kattoessa, oli se niin hirveetä sontaa.Levy takas pakkaukseen ja suoraan roskiin, eihän tälläista viitti eteenpäin myydä ja myrkyttää kanssaihmisiä enempää.
Te, jotka pidätte tätä Dexteriä hyvänä tv-sarjana, sietäisitte hävetä ja katsoa peiliin, kyllä olette aika alas vajonneet. - BB on paras
No Dexter for me kirjoitti:
Kaverini suositteli tätä sarjaa kun en ollut ikinä kattonut ja niimpä ostin 1.kauden ja sipsit ja limut nokan alle ja eiku kattomaan...meinas mennä kyllä pottulastut väärään kurkkuun ja limut tuli nenästä ekaa jaksoa kattoessa, oli se niin hirveetä sontaa.Levy takas pakkaukseen ja suoraan roskiin, eihän tälläista viitti eteenpäin myydä ja myrkyttää kanssaihmisiä enempää.
Te, jotka pidätte tätä Dexteriä hyvänä tv-sarjana, sietäisitte hävetä ja katsoa peiliin, kyllä olette aika alas vajonneet.: D
- tytynen
Dexter on ihan loistava sarja, vaikka ymmärrettävää jos ei ihan kaikkiin uppoa.. Ite just sain katottua 6. kauden loppuun, ja loppu kyllä niin häiritsevästi että odotan innolla 7. kautta. Kyllähän tossa sarjassa on tullu matkan varrella hieman hidastempoisia ja ei niin mukaansatempaavia kohtia, mutta kokonaisuus tässäkin kyllä ratkaisee.. Seuraavaksi olis vuorossa jeff lindsayn dexter-kirjat, joihin sarja perustuu. :)
- tänäänalkaaa
Tänään alkaa amerikas 7. kausi, jeiij!! :) odotan innolla, loppus kyl sellaseen kohtaa kutoskausi, et huhhhuh! http://www.youtube.com/watch?v=2NzpnjVmuCA
- Monsu
Huhhuh... että oli mahtava season 7:n avausjakso. Oli loistavaa näyttelyy Carpenterilt ja C. Hallilta. Tunnelma oli loistava. Lopussa jäi fiilis: "EI PERKELE, MITEN MÄ JAKSAN ODOTTAA ENS MAANANTAI AAMUUN ASTI SEURAAVAA JAKSOO!"
Dexter on semmonen sarja, että sitä joko rakastaa yli kaiken tai sitten vihaa yli kaiken, älkää turhaa valittako... jos ei tykkää niin jättää kattomatta.
Viides kausi oli kyllä omasta mielestänikin vähän heikko, mutta nyt tuntuu että meno on taas palaamassa.- 20+19
Haha, aika ankee mielipide avausjakson takia tehty mulla. Toinen jakso oli aivan mahtava. Veikkaan että paukuttaa Debran kanssa 4 jaksossa Dexter. Masukalle lisää aikaa. Ei saa tota pikkupervoo hylätä labraan. Ehkä suutelee jo seuraavassa.
- 4+1
20+19 kirjoitti:
Haha, aika ankee mielipide avausjakson takia tehty mulla. Toinen jakso oli aivan mahtava. Veikkaan että paukuttaa Debran kanssa 4 jaksossa Dexter. Masukalle lisää aikaa. Ei saa tota pikkupervoo hylätä labraan. Ehkä suutelee jo seuraavassa.
Dexter on edellee homo 6 feet underin tyyppi.
- Dexterin 7-Kausi...
4+1 kirjoitti:
Dexter on edellee homo 6 feet underin tyyppi.
on ihan tajuttoman jännä.Tuli just katottua koko paketti.On meinaan tuolla HDFINillä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen
ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?1443903Päivi Räsäsen seksipaljastus loksauttaa Katja Ståhlin leuat! Elämäni biisi kohujakso tv:ssä!
Elämäni biisi -suosikkisarjan uusinnat ovat startanneet ja nyt vuorossa on sarjan 2. jakso v. 2019. Sinisille sohville623541Muistan vuosikymmenten takaa
Toivottavasti voit hyvin ja jaksat työssäsi. Olet upea ja erinomainen ihminen, toivon kaikkea hyvää.122874Montako mitalia Suomi saa talviolympialaisista?
Nyt heittäkää veikkaus Suomen mitalisaldosta ja mistä lajeista metallilätkät tulevat. Oma veikkaukseni on 6 mitalia. -1152454- 1722113
Kokemuksia Rehux Oy yrityksestä työpaikkana?
Jonkin aikaa seurannut kyseistä firmaa sivusta, näyttäisi, että tälläkin hetkellä olisi peräti 3 eri roolia tai paikkaa311536Kenen joukoissa Suomi seisoo maailmalla, jos SDP voittaa seuraavat vaalit?
SDP on ainoa pohjoismainen sosialidemokraattinen puolue, joka edelleen kuuluu Sosialistiseen internationaaliin. Sitä ka481439- 541262
IS: Riitta Väisänen kärsii ikävästä vaivasta - Vaipparalli ja 40 antibioottikuuria takana...
71-vuotias Riitta Väisänen on kertonut tuoreista terveysongelmistaan. Väisänen on kertonut julkisuudessa jo aiemmin vaih161043Jos mies oikeasti haluaa sinut
Hän ei ota riskiä että menettäisi sinut. Ei pienintäkään. Mies ei jätä vastaamatta viesteihin eikä pidä sinua epätietois1101033